• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zmaj 131

nesa

Novi član
Tu od
30 Srp 2019
Poruka
10
Hvala...kupio Sam kombajn pre dvadesetak Dana...pa se bas i razumem nesto...muci me sledece...ona osovina koja izlazi iz menjaca na njoj su ona dva diska izmedju koje ide pogonski kais ..ta dva diska pritiska feder sa ona tri srafa a diskove drzi centralni sraf...interesuje me zasto ko da su ona dva diska izasla od one osovine za nekih 3 cm...dali je to tako ili imam kvar...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Koliko sam shvatil, govoriš o varijatoru. Na njemu je jedna strana remenice pomična, pa ju obično vidiš uvijek u drugom položaju.
Bilo bi dobro da priložiš koju sliku da se izbjegne nesporazum.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Izbaci mjenjač u ler i neka netko radi ručicom varijatora a ti gledaj što se događa pa će ti biti sve jasno.
 

nesa

Novi član
Tu od
30 Srp 2019
Poruka
10
Pokusao sam I unutrasnja strana diska ( do menjaca) ide skroz ,se rasiri kad nategne remen variatora ,Ali mi je nelogicno da klizi po onoj osovini sa sve kajlom
 

nesa

Novi član
Tu od
30 Srp 2019
Poruka
10
1564573405016-jpg.21260


1564573441682-jpg.21258
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh