• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zmoj

Z

Zmoj

Guest
Živim na Otoku Hvaru i imam vinograd veličine cca 2 ha. Imam traktor gusjeničar Itma Nike 301, od firme Itma koju je preuzeo Goldoni. Zanimalo bi me malo više informacija o tome.
 

Prilozi

  • 030.jpg
    030.jpg
    85.4 KB · Pregleda: 331
Posljednje uređivanje:
Z

Zmoj

Guest
Hvala na pozdravnim riječima.
Nadam se da ću i ja svojim skromnim mišljenjem pripomoći kvalitetnijim informacijama o poljoprivredi, kao i sam saznati dosta novih stvari.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Iz kojeg dijela Hvara si? Sa ove ili one strane tunela?
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao a gdje je to točno taj tunel ja sam bio na hvaru je li to prema hvaru ili starom gradu kad dođeš trajektom iz splita
 
Z

Zmoj

Guest
U stvari na Hvaru postoje dva tunela, oba spajaju sjeverni dio sa južnim, a postoji cesta, doduše nije asfaltirana cijelim putem, koja ih spaja. Ja sam mislio na tunel koji spaja cestu iz Jelse, preko Pitava do južne strane, Zavale, Ivan Dolca i Svete Nedjelje.Na toj cesti se nalazi vinograd.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
U stvari na Hvaru postoje dva tunela, oba spajaju sjeverni dio sa južnim, a postoji cesta, doduše nije asfaltirana cijelim putem, koja ih spaja. Ja sam mislio na tunel koji spaja cestu iz Jelse, preko Pitava do južne strane, Zavale, Ivan Dolca i Svete Nedjelje.Na toj cesti se nalazi vinograd.

Na toga sam i ja mislil. To je onaj ručno kopani jednotračni, navodno ga je vojska kopala. Kad se samo setim celi je odozgo oguljen. Baš je bilo fora voziti se kroz njega
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
joj hvar, tiha patnja , mokri tunel i pogled na ščedro
dobrodošel ..ljep ti je trektor ..daj ga poslikaj izbliza ?
Jel još tomo vinkovič transporter trune na tamo nekom zavoju poviše crkve u zavali?
 
Z

Zmoj

Guest
Naravno da nije traktor više tamo.Baš je i mene duša bolila zbog toga.Od kad imam i ja traktor suosjećam sa traktorima.Svaki traktor ima neku svoju priču.
 

Prilozi

  • IMG_0125[1].jpg
    IMG_0125[1].jpg
    84.3 KB · Pregleda: 490

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošao na forum . Vrlo zanimljiv traktor , može li još koja slika traktora .
 

Najnoviji postovi

Na vrh