• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zob i grahorica

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Riješeno danas,bilo malo muke sa košnjom ali uspijelo se pospremiti za zimu, , , ,
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Moje krave rađe jedu grahoricu nego lucernu. Ne onu tvoju, Morski pes, nego što sam na jesen sijao lucernu, domače sjeme odlične kvalitete, a sad u košnji ima skoro više grahorice nego lucerne. Budem vidio kad krene rasti drugi otkos koja če biti konačna istina. Od onog sjemena što si mi dao, grahorica lijepo napreduje, tu i tamo ima cvjetova tako da je sad pod dodatnim nadzorom.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mi smo skupili sa neke površine od 7 tisuća kvadrata,20 rolo bala od welger rp-12,ostalo je malo za sjeme iskombajnirati.Na jesen smanjujem ljulj a pojačavam tu kombinaciju
 

Najnoviji postovi

Na vrh