• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zwer

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Pozdrav

Ime mi je Marin, 27god, pratim ovaj forum već duže vrijeme jer mi je dosta zanimljiv pogotovo jer se da nać dosta tehničkih detalja oko mehanike što me jako zanima al nikako da se registriram. Dolazim iz okolice Karlovca (Žakanje / Vivodina), neke ozbiljne poljoprivrede nema kod mene i sve je više manje onako usputno. Imamo cca 2000 trsova (nekad bilo puno više) vinove loze (od čega 1000 novog nasada od prošle godine) koju obrađujemo iz hobija, nešto šuma i zemlje koja će također uskoro postat šume... Ineče patim na traktore i sve vrste mehanizacije.
Od mehanizacije imamo Štore 404 super, tomica 522, lombardini motokultivator itd..

Nadam se da ćemo se dobro slagat :)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Re: novi član - zwer

zwer kaže:
Pozdrav

... Ineče patim na traktore i sve vrste mehanizacije.


Nadam se da ćemo se dobro slagat :)

:partyman: dobro dosao!
A cuj tko nepati,svi bi mi "vise,bolje".....:)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Re: novi član - zwer

Pozdrav i dobrodošao!

Daj stavim slike svoje mehanizacije ;)
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Re: novi član - zwer

dobro dosal,a ipak ima nade za karlovacku poljoprivredu,iz svake opčine jedan pa se budemo sabrali :mrgreen:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Re: novi član - zwer

dobro došao vivodinac lijep pozdrav iz Duge rese :partyman:
 
S

skolan93

Guest
Re: novi član - zwer

dobro došao pozdrav iz donjeg mekušja
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Dobro došao zwer-ko!!!
Živ bio...
Fotke tomice, u temu "ostali traktori"
Čekamo... ;)
Pozzz Joe! :mrgreen:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
hvala na dobrodošlicama :)

slike postavim čim uhatim malo vremena :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: novi član - zwer

AGRIPLUS65 kaže:
a ipak ima nade za karlovacku poljoprivredu,iz svake opčine jedan pa se budemo sabrali :mrgreen:
Nema vas ni za rundu bele :lol:
zwer ,dobro došel..
 
V

vedo

Guest
dobro došao na forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
Dobro nam došal na najbolji poljoprivredni-forum!., dobro nas i još bolje našal!!!

... čekamo odtebe puno, puno slikica od vratolomija sa traktorom tomom!., sretno ti!., čitamo se...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav kolega!
Srećan rođendan!
Živ bio...:partyman:
Pozdrav Joe!:mrgreen:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Pozdrav

Ime mi je Marin, 27god, pratim ovaj forum već duže vrijeme jer mi je dosta zanimljiv pogotovo jer se da nać dosta tehničkih detalja oko mehanike što me jako zanima al nikako da se registriram. Dolazim iz okolice Karlovca (Žakanje / Vivodina), neke ozbiljne poljoprivrede nema kod mene i sve je više manje onako usputno. Imamo cca 2000 trsova (nekad bilo puno više) vinove loze (od čega 1000 novog nasada od prošle godine) koju obrađujemo iz hobija, nešto šuma i zemlje koja će također uskoro postat šume... Ineče patim na traktore i sve vrste mehanizacije.
Od mehanizacije imamo Štore 404 super, tomica 522, lombardini motokultivator itd..

Nadam se da ćemo se dobro slagat :)

Pozdrav i dobro došao, naravno da ćemo se slagat,,,,, moramo si pomoć,,,:gitarist:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Kolega sve najbolje ti želim.
:partyman::partyman::drinkers::weedman::partyman::gitarist::gitarist::supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
sretan ti rođendan.....
1zn5wzs.jpg
 
Na vrh