• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

"Poljoprivredni" priključak struje

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,355
Odustajem od rasprave. Očito se na svakom području primjenjuju druga pravila. Ja sam govoril o mojem okruženju u kojem je i kolega @plus . Oboje znamo koje su procedure,on za struju ,ja za vodu. Vidim po Istri po livadama šahti s priključkom vode. Kod nas nema priključka bez legalnog objekta. Bilo čega,struje,vode ,plina. Čak isključenje priključka na ime pokojnog tasta nismo mogli dobiti. Prvo prijenos korisnika priključka na suprugu kao nasljednika,pa tek onda zahtjev za isključenje. Bez obzira kaj grunt stoji na suprugu i postoji drugi priključak na našoj kući. Tak da blago vama koji živite u nekoj paralelnoj državi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh