• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Kolika mu je cijena? Imam čovjeka koji bi kupio. @Tino super mi ovo izgleda, to su 300 ili 320 gume?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,677
Jel sad vanjski rub prednjih guma jednak ili širjih od zadnjih?
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,937
Jebate. Zgleda kaj pravi traktor 💪💪😎
Stvarno mu dobro stoji. Samo pitanje kolko budu ostale komponente to popratile u izdržljivosti 🤔
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,167
Iza sam ga još malo proširil i sad je ista širina.
Možda kupim šire felge ko na 640... Danas mjerio i zbilja su šire nekih 5 cm

Zašt nebi komponente to durale? Ne mislim ga tovariti s utegima pa mu j**** mater. Ak to sve drži snagu od 550 motora pošto je mehanika ista na jednom i drugom, onda bude držalo i 10cm šire gume 😉 IMG_20231122_142101.jpg
received_657886773204744.jpeg
 

Križek

Novi član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
4
Pozdrav momci. Dal tko zna gdje bi bilo kučište diferencijala za 453dt,evo nakon 27 godina otisla bolcna, leteči zupčanici. Danas je rastepen, pa sam u potrazi za dijelovima, a da nije Hubzin...
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Da ublazim pritisak na onaj klip ispod sjedala i mislim da bu vise mogao da digne kg mislim nisam siguran zato ovdje pitam
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,257
On ti ima malu pumpu i lagan je pa ti nema nikakvog eflekta, bar ja to nisam primjetio. Sve kaj si digao i do sad, dizati ce i s tim cilindrima, ak imas povoljno za kupiti, stavi ih.
Da bus s tim cilidrima digao nesto tesko, i masivno, i ne budes
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,909
....
Da bus s tim cilidrima digao nesto tesko, i masivno, i ne budes
Krivo računaš, ako klipovi cilindra imaju veći promjer od sadašnjeg sigurno će dignuti teži teret .......i prednji kraj.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
možda ti je pumpa papa ili neki drugi dio u sustavu ?
Naročito ako si nekad mogao a sad nejde
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh