• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Recent Content by Dejan90

  1. D

    Poštovani[ATTACH][ATTACH] Case 795xl 1992 godište. Imam problem sa pokazivačem goriva i...

    Poštovani Case 795xl 1992 godište. Imam problem sa pokazivačem goriva i temperaturom. Crtice i goriva i temperature su upaljene (kao na slici) ali nisu spojene na plovak i indikator. Imam šemu spajanja kontrolne ploče i kad spojim pinove opet neradi. Dali ste imali takav slučaj i dali znate u...
  2. D

    Iskustva s alatom

    Dali su to dva početka ili su početak i kraj Ovako izgleda prekidač iz nutra
  3. D

    Iskustva s alatom

    Hvala na odgovoru . Nema otpor na filteru mjerio sam.
  4. D

    Iskustva s alatom

    Možda se sad bolje vidi
  5. D

    Iskustva s alatom

    Hvala vam na odgovoru
  6. D

    Iskustva s alatom

    Dali znate kako da spojim
  7. D

    Iskustva s alatom

    Bušilica
  8. D

    Iskustva s alatom

    1
  9. D

    Iskustva s alatom

    Pozdrav Dali netko zna kako se spaja prekidač i kondenzator za Bosch bušilicu
  10. D

    popravak traktora

    Ubacim u prvu ili drugu ili treču i onda od te tri u jednoj krene . krene malo i opet stane ko da nije u brzini.
  11. D

    popravak traktora

    Case Ih 795 xl Kad stane motor radi normalno.
  12. D

    popravak traktora

    Imam problem sa traktorom Case 1992 godište. Ubacim ga u brzinu i krene normalno i nakon par sekundi jednostavno stane. Dali netko zna STA bi bio problem. Pozz
  13. D

    Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

    Dali netko zna koja boja ide za prikolicu Dubrava 2.5t. Pozz
  14. D

    ALTERNATOR - Pomoć oko alternatora

    Ja kad sam je spajo kad okrenem ključ čuje se da radi sklopka al anaser se nije pokrenuo.Dali ja nisam dobro spojio ili se još nešto poveuje na tu sklopku.
Na vrh