• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ALTERNATOR - Pomoć oko alternatora

Dejan90

Novi član
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
26
Ja kad sam je spajo kad okrenem ključ čuje se da radi sklopka al anaser se nije pokrenuo.Dali ja nisam dobro spojio ili se još nešto poveuje na tu sklopku.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,576
Ja kad sam je spajo kad okrenem ključ čuje se da radi sklopka al anaser se nije pokrenuo.Dali ja nisam dobro spojio ili se još nešto poveuje na tu sklopku.
Teško je nama znati kako si ti spojio jer mi to ne vidimo u stvarnosti. Obzirom da spajaš sam naprosto moraš savršeno točno znati čitati tu šemu, znati koja je žica / kabel kod tebe "točno" strujni krug. Ako to ne znaš bolje odustani dok si ne skuriš prste ili oči s 24V. To je izuzetno snažan i opak napon, oprezno s time.
Nekada su kamioni proizvodnje TAM imali naponske preklopnike 12-24, anlaser na 24V a sve ostalo na 12V. Da li još negdje toga ima nisam više u toku.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Milsim da MTZ traktori imaju dva akumulatora spojena u seriju što bi značilo 12V+12V.
Mislim, ne znam 100% da je alnaser 24V kod njih (MTZ-82)
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Ja to nisam niti tvrdio niti rekao. Jos sam napomenuo da nisam 100%siguran i u zagradio stavio samo jedan tip traktora, a ti me ispravljas za nesto sto nisam ni tvrdio...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cinko

Novi član
Tu od
24 Velj 2020
Poruka
12
Pozdrav,
imam problem oko alternatora na Zetoru 4718.
Desilo se to da akumulator nije bio pricvrscen i spojio se + sa limom tj. masom na traktoru, na nagnutom terenu. Anlaser nije radio ali je popravljen.
Sada alternator ne puni akumulator.Napunim akumulator van traktora. Stavim u traktor i izmjerim napon u leru i pod gasom. Napon je 12,5 V koliko je bilo i van traktora.

Stavim drugi alternator neki bosch iz opela starog ali i dalje isto.
Stavim alternator iz golfa 4, takodje bosh ali isto.
i jos jedan iz golfa 2 sam probao ali isto nece puni.

Spojio sam B+ na + klemu tj. na anlaser koji dobija + sa akumulatora.
a D+ na onu tanku zicu.

Da li je moguce da nijedan nije ispravan?
Jer navodno su svi ispravni, a za ovaj iz golfa 4 znam da je bio ispravan jer sam ga skinuo sa golfa jer je remenica od golfa bila neispravna ali sam alternator je radio ok.

Tinjalica nikako ne radi ni kada se da kontakt ni kad je upaljen traktor.

Da li neko zna sta je problem?

Ako neko ima i semu onih osiguraca u kutiji, koji je za sta, jer su u momentu kada je doslo do spoja svi povadjeni pa ne znam da li sam dobro vratio osigurace.

Izvinite na dugom postu.
 

cinko

Novi član
Tu od
24 Velj 2020
Poruka
12
Mislim da je, bila je prije spajanja + sa masom. e sad da li je riknula prilikom spoja? Da li je moguce testirat je ?
 

cinko

Novi član
Tu od
24 Velj 2020
Poruka
12
Mislim da je, bila je prije spajanja + sa masom. e sad da li je riknula prilikom spoja? Da li je moguce testirat je ?
izvadio sam sijalcicu i spojio je direktno na akumulator radi normalno
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Skini tu tanku žicu sa alternatora i spoji je direktno na masu . Kontrolna sijalica u tom slucaju mora da svijetli.
Naravno uključi kontakt.
 

cinko

Novi član
Tu od
24 Velj 2020
Poruka
12
Skini tu tanku žicu sa alternatora i spoji je direktno na masu . Kontrolna sijalica u tom slucaju mora da svijetli.
Naravno uključi kontakt.
jel ova sa d+,
skinuo je sa alternatora i spojio direktno na minus ali nece
skinuo sam poklopac i pogledao zice
na kontrolnu ide samo jedna zica i to ona sa alternatora sa d+?
ima jos jedno mjesto za zabicu ali sta tu ide, jer su zice izgleda skinute?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Pa na lampicu sa jedne strane dolazi ta tanka žica sa alternatora a sa druge ti ide + sa kontakta.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,287
Ako ne svijetli sijalica na masu sa uljučenim kontaktom, vjerovatno je samo izgoren osigurač od kontakta ili nije na svom mjestu. Ako nije to onda je ta tanka žica izgorena.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Ma jednostavno uzmi lampicu i spoj je direktno na alternatoru izmedju tankog i debelog kabla . Za probu samo.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
485
Na kontrolnu sijalicu idu dvije žice .Jedna sa D+ na alternatoru ,druga sa 15 na kontakt bravi.
E ovo što savoris veli probaj za početak . Jednu stranu sijalice moraš dobiti na 12v, drugu na D+ pa makar bez brave i osigurača za probu
 

cinko

Novi član
Tu od
24 Velj 2020
Poruka
12
vec sam
Na kontrolnu sijalicu idu dvije žice .Jedna sa D+ na alternatoru ,druga sa 15 na kontakt bravi.
E ovo što savoris veli probaj za početak . Jednu stranu sijalice moraš dobiti na 12v, drugu na D+ pa makar bez brave i osigurača za probu
Zahvaljujem svima, problem rijesen.
Nije bila ni jedna zica sa brave na sijalicu, da li je spala ne znam,nema ni jedne zabice viska, mozda je bila nakacena nekako drugacije

ali sa 15 na bravi je vodjena zica prema osvjetljenju istrument table.
Kada sam je doveo prema tinjalici, tinjalica je proradila kad dam kontakt i normalno se gasi kad puni, mjerio napon na leru, iznosi priblizno 14,30-14,50 V
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Pozdrav,
imam problem oko alternatora na Zetoru 4718.
Desilo se to da akumulator nije bio pricvrscen i spojio se + sa limom tj. masom na traktoru, na nagnutom terenu. Anlaser nije radio ali je popravljen.
Sada alternator ne puni akumulator.Napunim akumulator van traktora. Stavim u traktor i izmjerim napon u leru i pod gasom. Napon je 12,5 V koliko je bilo i van traktora.

Stavim drugi alternator neki bosch iz opela starog ali i dalje isto.
Stavim alternator iz golfa 4, takodje bosh ali isto.
i jos jedan iz golfa 2 sam probao ali isto nece puni.

Spojio sam B+ na + klemu tj. na anlaser koji dobija + sa akumulatora.
a D+ na onu tanku zicu.

Da li je moguce da nijedan nije ispravan?
Jer navodno su svi ispravni, a za ovaj iz golfa 4 znam da je bio ispravan jer sam ga skinuo sa golfa jer je remenica od golfa bila neispravna ali sam alternator je radio ok.

Tinjalica nikako ne radi ni kada se da kontakt ni kad je upaljen traktor.

Da li neko zna sta je problem?

Ako neko ima i semu onih osiguraca u kutiji, koji je za sta, jer su u momentu kada je doslo do spoja svi povadjeni pa ne znam da li sam dobro vratio osigurace.

Izvinite na dugom postu.
rovjeri jel ti ta zarulja pregorila. Ako je onda ti alternator nema pobudu.

A mozes i direktno s + kleme spojit na D+ na par sekundi i pri om prati da li se nspon na akumulatoru izmedu klema mjenja. Obrtsji trsktora na 1200 kako bi bio diguran da puni i da ima dovoljne obrtaje
 
Na vrh