• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

luka's zadnje aktivnosti

  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Evo prodaje ti se neki renault celtics ili na njuskalu ili na marketplace izgleda top barem na slikama
  • luka
    luka je reagirao na post od Axial u temi Renault celtis 446rx s Like Like.
    Ja bih, samo da se još može prednja šajba otovirit ili da ima otvor na krovu. Kod malih traktora kod kojih se često ulazi/izlazi van...
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Stavarno bi u 2026 godini kupio traktor bez klime?
  • luka
    luka odgovara u temi Isplata poticaja.
    Croatia
  • luka
    luka odgovara u temi Isplata poticaja.
    To ti se prijavljuje tam negdje oko Bozica
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Takvoga
    • IMG_20260518_120258.jpg
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Ja ne bih mehanicki reverzer to je minus a ne plus
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Isto je bojani,ta zelwna boja dosta izgubi boju, zahvalniji su naranđasti renaulti ali ovak na sliki izgleda lijepo
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Nije bilo sudjeno, to ti je znak 😁
  • luka
    luka odgovara u temi Pšenica 2024 - 2026.
    E kod nas ovakva situacija: gdje su odlicne zemlje i gdje je na jesen pognojeno tamo je vrlo dobro, gdje su pjeski i kamenje lose Tko...
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Ja sam zelim onaj osjecaj kad se sjednem u traktor da znam da budem cijeli dan radio bez razmisljanja da bude nekaj krepalo🤣 e takvoga...
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Traktor ti je bojan, a moguce dq stoji toliko godina, uglavnom ako je sve ok i ako ga rega za 16.5 17 ga uzmi Inace traktori se slabo...
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    To je ne problem I to nije knjiga nego lokot Uglavnom hidraulika se nakon svakog gasenja zakljuca, treba ju otkljucati, pomicanjem...
  • luka
    luka je reagirao na post od Seronjader u temi Isplata poticaja s Tužno Tužno.
    ovak i onak nam poticaji ubuduće budu sića
  • luka
    luka odgovara u temi Renault celtis 446rx.
    Kaj je problem sa ehr? Toccno opisi Jer mozda ni nije problem 🙂😁 Mi smo naseg aresa prije dosta godina kupili za 13 330 eura ili 100 000 kn
Na vrh