• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001's zadnje aktivnosti

  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od bane1978 u temi Nesilice s Haha Haha.
    Pa to je dobro, poslije znaš da nećeš dobiti tekute, a ako i dobiješ, sami otpadnu
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od MUHA u temi Kućni ljubimci s Haha Haha.
    Kolega je otišel korak dalje. Ima kučnog mačka (maček se zove svječica :hahah:) i naravno brigu sa njim pošto spava u kuči. Dal je...
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od plus u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    Ima li netko luđi od mene? Za ovo ljeto zadnji kamionček, nek se najde :ppozdrav: i u rezervnim zalihama.. Gotova pauza, na noge...
  • mtd001
    mtd001 odgovara u temi Kućni ljubimci.
    Jel vidiš, imam berače 😉, ali mi otresu zelene breskve 😱 A ovako spavaju kad se umore 😂
    • 20260616_112823.jpg
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od Lee Champa u temi Kućni ljubimci s Haha Haha.
    Što ne možeš do breskvi?
  • mtd001
    mtd001 odgovara u temi Kućni ljubimci.
    Moje mlade micke
    • 20260614_070918.jpg
    • 20260614_070643.jpg
    • 20260614_070554.jpg
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od iwanho u temi Kućni ljubimci s Haha Haha.
    Bumo vidli sutra jel bu još pri tebi, ili ti bu pobegel? :unsure: :hahah:
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od ZJ u temi Kućni ljubimci s Like Like.
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od domy_os u temi Šta smo radili danas 2 s Volim Volim.
    Kad si spomenuo sol, ona ne može bez bibera/papra, a ovo sam snimio kad sam prije koju godinu bio u Vijetnamu na jednoj velikoj plantaži...
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od ZGseljak u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    Makar i u samom gradu sve vrvi životinjama, svakakvim, ne samo cuckima. Ljudi se stvarno trude živjeti u skladu s prirodom
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od ZGseljak u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    Al jednako me se dojmilo put do samog rudnika, pošto je malo izvan grada. Jedino nisam videl Heidi
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od Frenki F3 u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    Danas tovaril zanimljivu zvjerčicu.. Valtra sa šumarskom nadogradnjom firme Protrac iz Slo..
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od Deda Marek u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    Pomalo ,red sunca,red hladovine :ppozdrav:
  • mtd001
    mtd001 je reagirao na post od ROADRUNNER u temi Automobili s Haha Haha.
    Onda nije ispravna :hahah:
  • mtd001
    A kod mene palo toliko kiše, da ni prašinu nije pokupilo.
Na vrh