• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
28 Srp 2006
Poruka
3,095
Ratarko ne mogu kopirati prvi komentar gdje su tvoje slike , pa te molim da ih sam prebaciš ovamo!

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
mg258.imageshack.us/img258/1434/pertloviqt9.jpg[/img]

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299

ove zadnje dvije slike su golubovi u zraku i to idu toliko da ih nemožeš naèi a ovi su u pro, ne vidi se rad krila pisanom visu

R

Ratarko

Guest
Kako se zovu ovi papagaji što ih ima najviše na slici ?
Jel vrište oni jako , jesu buèni ? Ima ih dosta.

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
to su rozenkolisi ne vrište imaju ugodan nazovimo pijev to sa slike više nema to su bili mladi i to je prodano sve ostali su samo njihovi roditelji. A ti mali taj 1 mali pojede više nego oni iznad njih. Imam jedenu nimfu ljubimca ( tamburaša beèara) ima 15 godina. obovažava tamburaške pjesme poludi kada ih èuje , evo i sada je tu i sluša Lole i pjeva.

R

Ratarko

Guest
Imao sam tigrice prije par godina , èetiri komada ( dva para ) nisu se razmnožavali :|

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
A jesi li im napravio kuèice i jesu li bili parovi ? Muški imaju kobalt plave nosnice dok su kod ženki smeðe

R

Ratarko

Guest
Da , imali su jednu kuèicu koju su mrzili svi èetvoro , možda su trebali imati dvije kuèice ? Nije mi se dalo praviti drugu kuèicu kad su zazirali i od ove prve a bila je fino izraðena za ne-stolara kao što sam ja :?
Bili su dvoje sa plavkastim nogicama ( mužjaci ) i dvije sa žuækastim nogicama ( ženke ) a i po nosnicama su se isto tako razlikovali i ženke su imale hrapavije nosnice dok su mužjaci imali glatke nosnice.

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
ne po nogicama nego po nosnicama iznad kljuna. a nisu li se tukli zbog te jedene kuèice ? Oni su jaaakooo ljubomorne ptice jedan par prema drugom. Jedan par može godinama boravit u nekom prostoru i da ima uvjete za razmnožavanje ali neèe ,ubaci meðu njih jednu drugu tigricu i oni polude od ljubomore i udri sa sex-om i voljom za razmnožavanjem za nepovjerovt

R

Ratarko

Guest
Ma Å¡ta tukli , nisu ju htjeli ni omirisati :evil:
Zato niti nisam napravio drugu jel na ovu nisu htjeli ni sletiti.
Bili su u jednom kavezu svo èetvoro tako da je valjda bilo ljubomore ali ne i pomladka
E onda su umrli jedan za drugim i sada ih više nemam :cry:

F

Fleki

Guest
Meda je starija, a koliko godina imaju, nemam pojma, pretpostavljam da oko 6-7 ljudskih svaki.

R

Ratarko

Guest
Malo je ova tema zamrla , šteta , znam da imate ljubimaca kod kuæe...

Evo zajednièka maèka od moga susjeda i mene , ne zna se èija je jer živi i hrani se kod obojice te provodi jednako vremena na obje adrese . Još malo i biti æe maèiæa , samo èiji li æe tek oni biti ?

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
strašni su ti hrvatski ovèari, nemoj ga to vidi uprava HNL možda nju uzmu za prvi sastav

Na vrh