• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ratarko ne mogu kopirati prvi komentar gdje su tvoje slike , pa te molim da ih sam prebaciš ovamo!
 
R

Ratarko

Guest
Moji kučni ljubimci

LOLA
Obrisan neispravan link.

BOÅ KO
Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

ove zadnje dvije slike su golubovi u zraku i to idu toliko da ih nemožeš nači a ovi su u pro, ne vidi se rad krila pisanom visu
 
R

Ratarko

Guest
Kako se zovu ovi papagaji što ih ima najviše na slici ?
Jel vrište oni jako , jesu bučni ? Ima ih dosta.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
to su rozenkolisi ne vrište imaju ugodan nazovimo pijev to sa slike više nema to su bili mladi i to je prodano sve ostali su samo njihovi roditelji. A ti mali taj 1 mali pojede više nego oni iznad njih. Imam jedenu nimfu ljubimca ( tamburaša bečara) ima 15 godina. obovažava tamburaške pjesme poludi kada ih čuje , evo i sada je tu i sluša Lole i pjeva.
 
R

Ratarko

Guest
Imao sam tigrice prije par godina , četiri komada ( dva para ) nisu se razmnožavali :|
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
A jesi li im napravio kučice i jesu li bili parovi ? Muški imaju kobalt plave nosnice dok su kod ženki smeđe
 
R

Ratarko

Guest
Da , imali su jednu kučicu koju su mrzili svi četvoro , možda su trebali imati dvije kučice ? Nije mi se dalo praviti drugu kučicu kad su zazirali i od ove prve a bila je fino izrađena za ne-stolara kao što sam ja :?
Bili su dvoje sa plavkastim nogicama ( mužjaci ) i dvije sa žučkastim nogicama ( ženke ) a i po nosnicama su se isto tako razlikovali i ženke su imale hrapavije nosnice dok su mužjaci imali glatke nosnice.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ne po nogicama nego po nosnicama iznad kljuna. a nisu li se tukli zbog te jedene kučice ? Oni su jaaakooo ljubomorne ptice jedan par prema drugom. Jedan par može godinama boravit u nekom prostoru i da ima uvjete za razmnožavanje ali neče ,ubaci među njih jednu drugu tigricu i oni polude od ljubomore i udri sa sex-om i voljom za razmnožavanjem za nepovjerovt
 
R

Ratarko

Guest
Ma šta tukli , nisu ju htjeli ni omirisati :evil:
Zato niti nisam napravio drugu jel na ovu nisu htjeli ni sletiti.
Bili su u jednom kavezu svo četvoro tako da je valjda bilo ljubomore ali ne i pomladka
E onda su umrli jedan za drugim i sada ih više nemam :cry:
 
F

Fleki

Guest
Evo mojih đukela :

MEDA
Obrisan neispravan link.

MEDO
Obrisan neispravan link.
 
F

Fleki

Guest
Meda je starija, a koliko godina imaju, nemam pojma, pretpostavljam da oko 6-7 ljudskih svaki.
 
R

Ratarko

Guest
Malo je ova tema zamrla , šteta , znam da imate ljubimaca kod kuče...

Evo zajednička mačka od moga susjeda i mene , ne zna se čija je jer živi i hrani se kod obojice te provodi jednako vremena na obje adrese . Još malo i biti če mačiča , samo čiji li če tek oni biti ?

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
strašni su ti hrvatski ovčari, nemoj ga to vidi uprava HNL možda nju uzmu za prvi sastav
 

Najnoviji postovi

Na vrh