• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sttipa's zadnje aktivnosti

  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od john deere 6920s u temi Cijena košenja i baliranja s Like Like.
    To ti je najbolje đabe odraditi, treba ljude pomoći, jer i tako mi poljoprivrednici dobijemo poticaj pa nam je lako🤣🤣
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od MUHA u temi Šta smo radili danas 2 s Like Like.
    E tako. Ovo rešeno, plastenik ima navodnjavanje, za brigu o kučnim ljubimcima imam čoveka kukuruzi i krumpiru kak Bog da..... Mogu...
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od llmb0611 u temi Kuhinja s Like Like.
    Ajde da i to probamo...pocinjemo sa manjim pa budemo postepeno povecavali 😜😜🤣
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od mtd001 u temi Kuhinja s Like Like.
    I kod mene lokalno zatopljenje 😂
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od MUHA u temi SMIJEŠNE SLIKE s Like Like.
    Najte kaj zameriti, tak je kak je
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od llmb0611 u temi Krumpir s Like Like.
    Ja pospremim do 300kg za.nas doma(5 nas je), oko 200-300kg dam svojim roditeljima (6 ih je u kucanstvu) i 100-tinjak kg sogorici..ovisno...
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od plus u temi Vremenske prilike-neprilike s Like Like.
    Samo 2 - 3 kapi. Bolje tako.
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od llmb0611 u temi Krumpir s Like Like.
    Kasno navecer..sa manjom dozom...ja sam taman prije ovih vrucina...sad bi vec moglo svasta biti. .tikve su mi jednom dobile po listovima...
  • sttipa
    sttipa odgovara u temi Krumpir.
    @llmb0611 smije li se i ima li smisla drinom sada kad je u punom cvatu, stiskaju ga ovi celzijusi?
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od lijeskakc u temi Radovi u šumi, izrada drva s Like Like.
    Radi razbijanja monotonije od flaksanja danas malo motorka u ruke da se ispili vrhovina koju sam navukel iz topolika. Fali mi prostor...
  • sttipa
    Potpisujem!
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od Viduka OPG u temi Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote s Like Like.
    Bogu možeš, s ljudima OPREZNO...!!!
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od llmb0611 u temi Krumpir s Like Like.
    s obzirom da temp idu preko 30° pamenjaca nece biti sada problem...veci problem je alternarija sad...
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od lijeskakc u temi SMIJEŠNE SLIKE s Haha Haha.
    Ova slika me prisjetila na slučaj gda sam se vračal iz goric, a bilo je sklisko i blatno pak me zasunulo. Eee, to su bila vremena.
  • sttipa
    sttipa je reagirao na post od plus u temi SMIJEŠNE SLIKE s Like Like.
Na vrh