• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Šta smo radili danas 2

    Bravo Plus! Drago mi je da je koljeno zacijelilo i da si ga razgibao Potrebno je puno truda i volje za to.
  2. R

    POLJObirtija

    Lee, nije to ona lutka s Temua...ova se i mice...
  3. R

    POLJObirtija

    Crnogorsku politiku trese seksi video jedne politicarke Jel vidio netko? Kako to Mirjana radi?
  4. R

    IMT 539 i 533

    Pa.kaj niste skuzili?? Muha i Deda Marek su ga sinoc zakaparili. Sad ga bu Muha vjestacil...rastavil u djelice i izvrsio mjerenja
  5. R

    POLJObirtija

    Uuu zdravi gablec 😍
  6. R

    IMT 539 i 533

    Citaj sto samm napisao.
  7. R

    IMT 539 i 533

    I ak nikad nije bio regan, vise ga se nemre regati jer su ga homologacije i atesti pregazili....
  8. R

    IMT 539 i 533

    Pedale nisu potrosene i auspuh nije pregorio....nije se ni ugrijao kak spada. Makar...nakon toliko godina stajanja, karike su valjda krute, masina puna hrdje itd....ja bi to za 12 000 eura preskocil. Ulje je valjda sami sumpor nutra
  9. R

    POLJObirtija

    ...a tvoj pra pra deda je oral s kravama... Da nema napretka, ti bi sad kravama papke cistil, a ne ventile na fergiju slajfal 😉
  10. R

    POLJObirtija

    Ne znaju svi na svijetu kaj je Watt i čemu služi ali znaju da je PDV 25% i da je to četvrtina nečega. Tako znaju i da na 50% mikrovalna grije sa pola snage.... Tako da se ne bih složio sa tobom, jer ne kosrite ju samo pametni ljudi
  11. R

    VIC

  12. R

    IMT 539 i 533

    Moj ima zarulje 10 ili 15W pa ne topi lampe. 21w je previse a bitno je da se vidi razlika pozicije od 5w i stopa
  13. R

    POLJObirtija

    Vec godinama placam.odjednom i nemam problema
  14. R

    POLJObirtija

    Hzzo policu mozes platiti odjednom, bez rata, ali nema popusta.
  15. R

    POLJObirtija

    Ptivatna osiguranja iszo kao HZZO do petka imaju stare cijene. Novu cijenu je objaVIo samo HZZO. Ljudi prekidaju HZZO police i uzimaju privatne prije petka. Isto tak su mogli raskinuti policu u HZZOu i uzeti ju opet po staroj cijeni. Privatnici sute a od ponedjeljka budu sokirali s novim cijenama.
  16. R

    POLJObirtija

    Ja ostajem u HZZO , nema skrivenih uvjeta ni starosne diskriminacije!
  17. R

    Šta smo radili danas 2

    ...uz napomenu da radi samo nakon kiše....
  18. R

    IMT 539 i 533

    Ugradnjom releja dodaješ još jedan sklop koji se može pokvariti. Stavi samo šalter i trajati će. Ništa nije vječno, pa ni mi
  19. R

    SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

    Lee, sretan ti rockas! Nek ti ducani uvijek budu puni
  20. R

    IMT 539 i 533

    Imate ovdje sto vam srce zeli: https://hr.elmarkstore.eu/kranji-prekida%C4%8Di-category132 Imaju gumicu da nejde voda unutra, drze po 16A, rade stoljecima, samo ih treba malo pripasati. Imaju kontakt za obje strane, hoces pritisak ili potez, nagib.... Ma cudo jedno
  21. R

    Pe 18

    Nebu nis proklizalo. Stara lamela je bila ni pola potrosena i ima jos puuuno do nitni, ali je mijenjana jer se napila ulja. Nova je skoro milimetar deblja od nje tako da bude isla jos 50 godina. Hvala na lijepim zeljama 😋😉
  22. R

    Pe 18

    Ajde decki dosta sad prepucavanja. Ja sam samo htio javiti da sam rijesio problem i naveo sam konkretno rjesemje ako ce netko imati slican problem, a nisam sutio ko picka. Mislim da smo sve rekli i da bi ovo bio kraj price o lamelama i kosarama. Hvala na paznji i doviđenja 🥂
  23. R

    Šta smo radili danas 2

    Al nebu stalo, bude bocu zvadil i prodal 🤣
Na vrh