• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Pe 18

    Kosara ti je na slici. Trenurno nije dostupna u Masivi.
  2. R

    Centralno i ostalo grijanje

    Da mi je euro za svaki put kad si to napisal, posudil bi Plenkiju da plati Trumpu clanarinu 🤣🤣🤣 Šala 😜
  3. R

    Šta smo radili danas 2

    Ne znam jel imal de kamion za posuditi :hahah:
  4. R

    Pe 18

    Krivo si skuzio. Ja ne mislim na vilicu nego capice na kosari. Ako one diraju lezaj, trose se isto kao i lezaj
  5. R

    Pe 18

    Jesi, ali covjek koji mi je to odradio je napravio tanju oblogu umjesto brusenja. Bitno da je rijeseno. @Lee Champa : Ja znam da ti znas da druk lezaj dodiruje capice samo kad se pritisce kuplung jer bi se u protivnom bespotrebno opterecivao, trosile bi se capice i s vremenom bi pocela klizati...
  6. R

    Pe 18

    Ako ih jos podignem, strugati ce po druk lezaju. Kuplung sad odvaja na dnu pedale i sve je u redu. Nema druge nego ovako jer nitko ne zna koja je debljina originalne lamele prije 56 godina.
  7. R

    Pe 18

    U pravu si ali nisam.uspio postelati. Pera su na 1mm od druk.lezaja i kad stisnes pedalu, ne odvaja. Sa tanjom oblogom radi uredno
  8. R

    Pe 18

    Evo javljam se nakon duzeg vremena... Prvo su mi prodali krivu lamelu pa se upirala u zamasnjak. Kuplung nije odvajao. Onda sam narucio originalnu iz Italije, medjutim opet nije odvajao. Na kraju sam dao tu originalnu raznitati i nanitati 3.2mm materijal umjesto 3.5 koliko je bio tvornicki. Sad...
  9. R

    VIC

    .
  10. R

    imt 533 pritisak ulja

    Govorim ako je feder u sigurnjaku oslabio pa je max pritisak na hladno u zelenom, onda se moze malo posarafiti da ga se dobije na cca 5.5 bara. Time ce se i minimalni pritisak malo podici. Kad se ulje ugrije, oba ce pasti ali ne na raniju vrijednost, nego nesto vecu nego prije.
Na vrh