• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Motor za ogradu

    Na drugoj slici promijeni jumper iz no u nc pa probaj
  2. R

    IMT 539 i 533

    Ako anlaser ukopcava na srafciger, a na kljuc samo skljoca, onda je brava za paljenje u banani. Ima bravi koje tako rade ako ih predaleko okrenes.
  3. R

    SMIJEŠNE SLIKE

    .
  4. R

    Centralno i ostalo grijanje

    Koja je ovo pec???
  5. R

    SMIJEŠNE SLIKE

    https://www.facebook.com/share/v/1Aje9Bi6JN/
  6. R

    SMIJEŠNE SLIKE

    Muha atestirao novu makinu:
  7. R

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Tko traktor ili ti? ;)
  8. R

    POLJObirtija

    Gdje su pare? Otisle na poticaje za ljesnjake 😆 I tko se prodao za njih? 🤭🤭🤭
  9. R

    Šta smo radili danas 2

    Kaj nije sad vrijeme za skuriti drva, a ne pospremiti?
  10. R

    POLJObirtija

    Meni se na nju samo zeludac dize 🙃
  11. R

    POLJObirtija

    Kad smo kod rostilja....
  12. R

    POLJObirtija

    Rajsi bum gladan nek povrce pekel.
  13. R

    Šta smo radili danas 2

    Nisam samo pogledal slike kak spada...jel Lijeska puno lisca del ispod da zgleda kak da ti je dal pune 4 kante? Da ih je iskrckal, bilo bi slabih 10 deka i stalo bi u bocicu od JUPOL tonera 😆
  14. R

    Filteri za hr plavu naftu , koliko microns?

    Jebate kak ste vas dva ozbiljni.... Kaj se vrijeđate, dečki? Pa forum je mjesto za rasprave i podbadanja, podjeb...a i takve rabote. Nije mjesto za svađe i zamjerke. Kad ti ga netko metne, metni mu ga i ti i to na što finiji način, a da ga dobro osjeti. Najte se vrijeđati i prepucavati...
  15. R

    POLJObirtija

    Kolesterol mi brani 😆
  16. R

    IMT 539 i 533

    Eto onda vidis kak je jednostavno... Najveci problem je odlijepiti gumu od felge i to sto je sad vani hladno pa je kruta. Za odlijepiti jennajbolje da ju zgazis sa drugim traktorom, a za grijanje da pricekas ljeto 😆
  17. R

    POLJObirtija

    Imam plinski rostilj na plocu. Ploca mi hrdja kad nalo odstoji nakon pecenja. Postoji li neki trik kli ju moram svaki put smirglati? I nemojte mi pricati da ju ugrijem i zapecem s trosenim uljem za motore 😆
  18. R

    IMT 539 i 533

    To nije slauflos olitiga guma bez slaufa. Moras skinuti bar jedan bok da pokrpas slauf. Kako? Ovako:
  19. R

    Filteri za hr plavu naftu , koliko microns?

    Susjed je kupil novi Same traktor. Tocio je plavu naftu i odrzavao ga kak spada. Dvaput je traktor stal jer se filter zastopal. Serviser mu je rekao da koristi eurodiesel jer da novi traktori i plava nafta nejdu skupa.
  20. R

    POLJObirtija

    Da si ga maknul, vec bi ga odsluzil i uzival sa susjedom💪
  21. R

    POLJObirtija

    Mene zanima kaj nije onaj prelosi bivsi drot i glumac Leon Lucev trebao biti iza resetaka radi iznude? Danas je upucao covjeka u zg... Jebo me pas ako nije najbolje odmah ubiti onoga tko ti prijeti. Nebu vise prijetil ni naudil nikome pa ni meni.
  22. R

    Šta smo radili danas 2

    Ideš opet lizat nekoj drugoj navecer? :):):):)
  23. R

    motori tomos

    Je i traktor ju bu vlekel, ak bu perac stigel
  24. R

    motori tomos

    Za sve entuzijaste, ako već nije bilo: Tomoshop.nl | The #1 in parts for Tomos moped! Samo želim pomoći..
  25. R

    POLJObirtija

    Ni ti niš ne stigneš? Zarazio si se?
Na vrh