• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. spoki007

    Breskva

    u Foldingu u Osijeku nektarina domaca 2,00kn/kg!!!
  2. spoki007

    Višnja

    ......Preporučljivo je nasad tretirati kratko iza berbe, te tretiranje ponoviti još jednom ili dva puta u razmacima od desetak do dvadesetak dana. Nasad je preporučljivo tretirati prije najavljene kiše jer na taj način fungicidi postižu bolji učinak. Pri odluci o poduzimanju mjera zaštite u...
  3. spoki007

    Višnja

    kozičavost visnje.....
  4. spoki007

    Šljivarstvo

    kod mene ljepotica jos uvijek zelena ko žaba....
  5. spoki007

    Breskva

    nema nigdje nikoga na ovom forumu :( evo onih mojih jesenas posađenih.... dixired i caldesi izgledaju dosta zuto ali to je zbog "pop" opcije u foticu (mali je opet imao prste u postavkama fotica)
  6. spoki007

    Breskva

    prošle godine na biljskoj cesti su bile 5kn/kg od prvog dana kad su se pojavile na "cesti"..... ove godine su poceli sa 5,99...... gledam ove vase breskve i divim se,moj redhaven,redskin,glohaven,i caldesi,svi podjednake velicine,oko velicine jajeta,sigurno ce im trebati jos mjesec i pol dana...
  7. spoki007

    Šljivarstvo

    a stvarno ti je u banani taj plac...koji put ove godine peti - šesti???
  8. spoki007

    Breskva

    Re: BRESKVE rugalica? ako je onda je opasno joj dirati jaja ;)
  9. spoki007

    Višnja

    Jel netko od višnjara ima višnje za maloprodaju?i kolika je cijena kg? Osijek i okolica.....
  10. spoki007

    Limun

    Okretao sam,ima 4 te bijele noge
  11. spoki007

    Limun

    evo makroa :) cini mi se da ima 4 noge ?!
  12. spoki007

    Limun

    popodne prebrojavanje :) tnx Tatko!
  13. spoki007

    Limun

    evo http://img453.imageshack.us/img453/6771/37194480aq1.jpg
  14. spoki007

    Limun

    imam problema sa stitastim usima na limunu.... pokusao sam ih tretirati sa Actarom ali nije pomoglo,koji insekticid bi pomogao??
  15. spoki007

    Breskva

    Re: BRESKVE kad prije i od kojeg sunca su ti pocrvenile tako breskve?ili je to od silnog leda koji ih nalupao u 2-3 navrata :) koja je sorta u pitanju?to je u Josipovcu?
  16. spoki007

    Smokva

    Re: smokva ima koja povaljenica viska za prodati? :)
  17. spoki007

    Kivi

    ne znam koji je klinac mojima....jesenas bacio zrelog stajnjaka,proljetos bacio npk3*15,dva puta KAN a lisce žuto,mislim da cu morati malo sa željezom pojacati prihranu??
  18. spoki007

    Općenito

    Re: Vinogradarstvo hvala Josix na iscrpnom odgovoru....mislim da cu se drzati opcije B LP
  19. spoki007

    Općenito

    Re: Vinogradarstvo totalni sam amater pa molim pomoc.... prosle godine je posađena loza (ne pitajte me koje vrste jer nemam pojma,covjek koji mi ih je dao kaze da ima muskata,afus alia i tko zna cega,cca 10tak komada)... potjerala je iznad cjepljenog mjesta i ovo proljece sam srezao te lanjske...
  20. spoki007

    Višnja

    Tatko svaka cast.... kod tebe sve u vitkom vretenu :) ... mogao bi dizertaciju pisati na tu temu
  21. spoki007

    Breskva

    Re: BRESKVE evo i mojih .... nista ne prorjeđujem,lakse podjelim 3 male breskve na 3 djecja usta nego jednu veliku :) redheaven
  22. spoki007

    Šljiva

    Re: šljiva Kan sam bacio 08.04. i sad prije koji dan,s Kanom je mislim dosta ove godine
  23. spoki007

    Šljiva

    Re: šljiva odrađeno...
  24. spoki007

    Šljiva

    Re: šljiva Ok,hvala...tako cu napraviti
  25. spoki007

    Šljiva

    Re: šljiva evo onih "sasjecenih" topova ... dali da izoliram samo jednu provodnicu a ostalu konkurenciju odrezem ili da ostavim kako je za sada? Tatko koji su daljnji koraci? :)
Na vrh