• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Šta smo radili danas 2

    Jel hladi? Hladi! Ne vidim problem.
  2. R

    Šta smo radili danas 2

    Jedna kaj se suncala s grudnjakom i sad joj sisa svijetli u mraku....
  3. R

    IMT 539 i 533

    Jebeju te lampe, jelda? Jesu pentode ili triode nutra?
  4. R

    Šta smo radili danas 2

    Sve slike sa golim sisama...i to kakvim.....nema te plastike ni grudnjaka a francuskinje grudnjake ne nose. Dakle...cijele dane gledam sise kam god se okrenem.
  5. R

    IMT 539 i 533

    Da, Plus....ti bi to mogel znati...nekad si bil hudi mester
  6. R

    Šta smo radili danas 2

    Ugodno je a gore fino puse
  7. R

    Šta smo radili danas 2

    .
  8. R

    Šta smo radili danas 2

    Zna zena zakaj te poslala na tavan
  9. R

    Šta smo radili danas 2

    Korona....
  10. R

    IMT 539 i 533

    A koje ulje ide unutra?
  11. R

    Šta smo radili danas 2

    Nisam to radio valjda 35 godina
  12. R

    IMT 539 i 533

    Zveroboy, bome si u pravu. Moj reduktor je Comer ali made in China for Comer. S gornje strane nema cep za ispust ulja, a ispod cu pogledati kad ga budem kopcaio na traktor
  13. R

    Šta smo radili danas 2

    Moja sućut. Samo ovo pomaže. Možda netko treba daske za prikolicu?
  14. R

    IMT 539 i 533

    Čalopek ne ugrađuje Comerove dijelove nego neke kineske. Imam ga doma pa ti pogledam i javim.
  15. R

    IMT 539 i 533

    A što te spriječava da isisavaš? Ja ću ga uvijek rađe ispustiti da izađe i špena i mulj makar skinuo reduktor ili nagnuo malčer na bok. Na vrhu je čep za dolijevanje, na sredini za preljev a na dnu za ispust.
  16. R

    IMT 539 i 533

    Pa imas cep za ispustanje. Pumpa ne moze izvuci sve.
  17. R

    SMIJEŠNE SLIKE

    Jos jedna dominacija AI. TO TREBA ISKOPCATI IZ ZIDA PRIJE NEGO NAPRAVI TERMINATORA!
  18. R

    IMT 539 i 533

    https://masiva-bj.hr/stop-lampa-desna-imt-539-saturnus Pise da je saturnus. Da li je netko kupovao? Ne izgleda mi kvalitetno kao nekad. Saturnus nije pucao ni izblijedio. Imam njegove lampe 30 g na traktoru i ko nove su. Iskustva?
  19. R

    POLJObirtija

    Mustači do poda
  20. R

    POLJObirtija

    Dobar dan. Molim vas 10 deka mortadele i 5 deka gaude. Dobio sam ovo:
  21. R

    Šta smo radili danas 2

    .
  22. R

    IMT 539 i 533

    Da, potrosi se zupcanik unutra pa preskace. Ako imas neki stari, mozes preseliti iz njega.
  23. R

    Malčeri

    Onda stisnes prijavu pa nek se j...
  24. R

    IMT 539 i 533

    Ne vjerujem da je ista drugo. Ima osigurac koji je valjda ispao ili puknuo a drzu kardan da nejde nutra van.
  25. R

    IMT 539 i 533

    Danas puni gas sa frezom puna dva sata. Temperatura je isla do 90 i ni zeru vise, pritisak ulja na punom gasu u zelenom oko 3 mm. Na 1000 okretaja je stanje na slikama.
Na vrh