• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    IMT 539 i 533

    Nafta tada curi u usisnu granu iz koje moze samo do ventila. Nafta po meni tu ne moze uci u ulje osim ako ne drze ventili i klipovi a onda za takav motor nije ni bitno
  2. R

    POLJObirtija

    Da mu ne bi izraelci su naftu pocicali, ide i on bliže k pipici
  3. R

    Šta smo radili danas 2

    Da, indijski volan je za drek. Dođe u startu sa luftom, a na jednom čak ni semering nije bio ugrađen.
  4. R

    Građevinski radovi

    Ploča ide na vibriranu sljunčanu podlogu. Jačeg traktora nebu nikad, nema ništa jačeg od Rakete ;) Kaj se pada za ulje tiče, tu imaš pravo...bude tu dobar pad napravljen, ali treba li u beton aditiv protiv nagrizanja od ulja staviti? :hahah: :hahah:
  5. R

    Građevinski radovi

    Bwtonirao bih plocu za parkirati traktor i prikljucke na dvoristu. Da li je 6:1 dovoljno jaki beton ako stavim 10 cm debelo i 6mm armaturu?. IMT 533 Mozda jos slabiji?
  6. R

    POLJObirtija

    Netko je majkama dao utociste u zamjenu za 20 deka mesa. Tako.su stancali djecu koju je trebalo "zbrinuti". Gamad
  7. R

    IMT 539 i 533

    Istina Daj si provjeri da li ti cep od ulja ima rupicu.
  8. R

    Malčeri

    Tino, kaj nisi ti prodal Cigu?
  9. R

    IMT 539 i 533

    Zveroboj, cep ima na vrhu rupicu za ulazak zraka u tank. Ako je zacepljena, stvara se vakum pa se i pumpe muce. Rastavi cep ili ga zamijeni.
  10. R

    TEHNOSTROJ prikolice

    Aj pogledaj, ne bilo ti teško ;)
Na vrh