• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    Automobili

    Mali el.kombi uži od VW Lupa. Da mi je znati kak to ide po zavojima. 😁
  2. Frenki F3

    Radovi u šumi, izrada drva

    @dakson13 , koliko vidim, puna prikoljic zakačena za vitlo i fiat ne diže? I to sve na hidrauliku drži? To je traktorčina samo takva
  3. Frenki F3

    VIC

    A tigraste krv vade :p
  4. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    bem ti filtere, ja odmah kupim 2 seta , uvijek mi puste gorivo :ROFLMAO: , a čašicu na ac pumpi neču ni spominjati ( i rezervne dijelove )...sad sam ju konačno namjestil i malo slini al to tak mora biti na raketlinu. Ima li išta bolje od kombinacije mirisa nafte i ulja kad navečer baneš u kuhinju?😁
  5. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ništ bez stare majke...podrezali smo živicu, nema šanse da sam to napravim. Trebali smo u proljeće al jbg.vrijeme je novac
  6. Frenki F3

    Slike krajolika

    Jenput sam lisicu pogazil tam između Izačića i Rakovice i tak su mi suze išle da sam jedva vozil. Nisam ja za opciju gaženja...;)
  7. Frenki F3

    Slike krajolika

    Meni je najgore ( a puno put doživljeno ) kad ti biciklista ( bez da se okrene i uvjeri )skrene sa bicikl.staze pred tebe jer ima neku prepreku ( parkirani auto ili sl. ). Nedavno mi to jedna babica sa el.biciklom napravila u Petrijancu. Jednostavno moraš "pročitati" situaciju i na vrijeme...
  8. Frenki F3

    Slike krajolika

    Maa, sve jasno, ja to nikad nebi vozil ( pogotovo sad u ovim lijetima), ali iznenadil sam se kak ide. Nije ni pretvrdo ( uvjetno rečeno ) za takvu konfiguraciju, fenomelno drži pravac i ide ko metak. Mali je u sportskim vodama i jednostavno se zaljubil u kilometražu po cesti. Sve ima svoje...
  9. Frenki F3

    Slike krajolika

    Sinekova... Stariji voli ripnje i blato a mlađi je "cestar"...probal sam taj cestovni, mogu reći da to ide ko propuh..( ako motor ima dobru kompresiju afkors :ROFLMAO: )
  10. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Jedino ako v birtiji sediš po cijele dane...tko radi taj i griješi ;)
Na vrh