• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. N

    Šta smo radili danas 2

    Hvala kolega Viduka,,da i kod tebe uvijek budu pune štale,,i da bude sve zdravo,, a što se tiče ove male princeze,,,ona ostaje u mom stadu,,pošto joj je mati vrhunska krava ,, i po mlijeku a više po naravi,,i
  2. N

    VIC

  3. N

    Šta smo radili danas 2

    Jutros uz jutarnju kafu,,haber kutija mi kaže da se nešto sprema,, I tako i bi,,u toku muže,,uz našu pomoć,,ova velika princeza na svijet mi je donijela ovu malu princezu,,, Još jedan razlog da :ppozdrav::ppozdrav:
  4. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Eeee za ovu drugu,,kako ono kažu naši političari ,,,,,imam repliku,,, navodno muzičar,,,Božo Vrećo,,,ima svoj stil,, u pjevanju, i u oblačenju , a vjerovatno i u sexu,,, i ja mu nezamjeram,,, čak je pjevao i u Lisinskom,,,znači,,sellavii,,kao što bi rekli Frwncuzi,,
  5. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    A za ovu??? Il ovu??
  6. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  7. N

    IMT 539 i 533

    Il si prekoračio brzinu, ,il nisi bio vezan?????????:hahah:
  8. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kolega ZJ:,,,ipak je ovo tvoj uvrijedljiv post,,Hanka Paldum,,, je umjetnica , Lisinskoga,,,napuniće,,stotine puta ,,jel ona je muzička umjetnica,,,zamisli sad kad bi ja tako nešto napisao ,,,nešto toga za Terezu,, i čitam da je u zdravstvenim problemima,,ili nedo mi bog,,da što velim za...
  9. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  10. N

    Šta smo radili danas 2

    Kad smo već kod mješalica za beton, ono je dobra stvar,,je je koristim za dva posla,,prvi je kad trebam obaviti kakvu manju betonažu,,a drugi je kad raspalim roštilj,,kako??? Stavim je negdje u kraj dvorišta uključim da radi i ubacim koju lopatu šljunka,,i tad sam miran nezvanih gostiju nema ni...
  11. N

    VIC

    Pita unuk djeda: ,,Djede,djede,,što je to viagra?,? Djed odgovara: ,,Eeee sinek moj,, To je metak za stare pištolje,,,
  12. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  13. N

    Automobili

    Eeee nemože,,,moj je zasigurno stariji,, tek je napunio 43,,,,godinu,,moj famozni,,,golf cvaja.....
  14. N

    Šta smo radili danas 2

    Kad ti snijeg napravi posao,,, I da nebi iskipali pa ponovo dizali,,odma smo zakopčali zvijer,, I odmah se i prevozilo u kolicima i složilo da se suši,, Juče sve ovo se odradilo u popodnevnim satima,,
  15. N

    Vremenske prilike-neprilike

    Bem mu sunac, ukolko ti ustaješ,,,,nije valjda u podne????,,,
  16. N

    Kuhinja

    Zasigurno si to zaslužio,,,odradio si dobro neki poso,,garant,,,:ppozdrav:
  17. N

    Vremenske prilike-neprilike

    Jutros kod mene, mob kaže -1,,zet se vraćo s posla,, kaže senzor u autu mu kaže-4,,
  18. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Uteče vuneni!!!!!
  19. N

    Vremenske prilike-neprilike

    Kukuruz do petog lista se oporavlja od mraza
  20. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Eeeee muha,,, gogle,,mnogo toga zna da slaže,,siguran sam da ti dobro znaš ,,, ja garantujem da samo možda slon,,ima taj kapacitet,,,a kinez,,,ma nemoj nas ,,,,,,,,
  21. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  22. N

    Kukuruz 2026

    Adengo,, ja mislim da bi odradio to,,
  23. N

    Šta smo radili danas 2

    Muha izgleda pravi veliku Slavoniju ,,:hahah:a daleko je bilo od Vinkovaca se spustiti još nekih stotinjak km. Da se popije ona famozna kahva,,, Ništa vuneni će i daĺje da pase travu,,,
  24. N

    POLJObirtija

    Malo ljepša priča,, E vala neka smo imi nanekakvoj listi na prvom mjestu:p
Na vrh