danas se odradilo veći dio sjetve,,,nekih hektar i malo više,, sutra je pauza,,,ostatak ide u ponedjeljak ,,ujedno da se pohvalim,, obaram granice,,,za sijanje,,,predhodna je bila 13..4..2012,,,,,hebiga gori sam neko onaj Duplantidis,,,u skoku y motkom,,