• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. N

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Jok,,noćas oko ponoći,,kamera iz štale mi kaže jedna krava skinula lanac,,kojim je vezana,,da nebi ozlijedila kravu do nje,,odem do štale nekih 300 m. kad sam htio ponovo je vezati gospođa se poče buniti,,bio sam i onako ljut,i samo mi je to trebalo,,u onoj huji krenem da je opalim pesnicom ko...
  2. N

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Oteklo,,,gdje netreba!!!!
  3. N

    VIC

  4. N

    VIC

  5. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Ja mislim da nije smiješno,,, negoli je notorna stvarnost,, nažalost,,,
  6. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kažu tamo negdje kod Kladnja,,,
  7. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Samo me interesuje jedno,,, ,,koliko se mora popiti kafa,,da se nešto ovako uradi,,????? Ono pitam za jarana,,,:oops:
  8. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  9. N

    POLJObirtija

    Ma kakvu ustanovu,,,, jedina pravedna ustanova za njeg je,,,2 metra pod zemljom,,,i to definitivno,,,samo onaj naš kollega da pročita ovaj post,,,:ppozdrav:
  10. N

    POLJObirtija

    Džaba je visio po Beogradu i Banja Luci,,,ovi mu nisu htjeli pokazati,,kako se izbori kradu,,
  11. N

    Šta smo radili danas 2

    Nakon 4,,,iri,, mjeseca smo,,uspjeli sebi dozvoliti,,da odemo do naše rijeke,,,,ja i moja ekipa,,,zet i dva unuka,,,fenomenalan osjećaj ,,sami u prirodi ,,,
  12. N

    Kukuruz 2026

    danas se odradilo veći dio sjetve,,,nekih hektar i malo više,, sutra je pauza,,,ostatak ide u ponedjeljak ,,ujedno da se pohvalim,, obaram granice,,,za sijanje,,,predhodna je bila 13..4..2012,,,,,hebiga gori sam neko onaj Duplantidis,,,u skoku y motkom,,
  13. N

    Šta smo radili danas 2

    Čestitam!!!,al daj ti nama to odmotaj,,da vidimo jel tu pečat iz vezirskog grada,,,nama svima znan kao Travnik,,, PS.neuzmi mi za zlo,,volim da se malo našalim,i samo da ti nazdravim,,na moj način,,,:ppozdrav:
  14. N

    Šta smo radili danas 2

    Kolega sttipa,,ne ,moj post se odnosio na muhin post na obilasku Kumroveca,,,izvini ako sam te čime uznemirio
  15. N

    Stare slike poljoprivrede

    Opet ću reći,,,SVAKA TEBI ČAST,,,vratio si i mene mnogo godina unazad,,,,i jedno da ti kažem,,, popiti ćeš ti i tvoji,,tu kahvu, iz fildžana,,kad tad,,,samo da budemo živi i zdravi,,(y)
  16. N

    Šta smo radili danas 2

    Joj čini mi se da sam te vidio na onom 14-om kongresu kako sa Kučanom i ostalom ekipom napuštate sijednicu,,:hahah: I samog su me predlagali,,u tu famoznu birtiju,,pardon partiju,,više puta i u JNA,, i poslije u omladinskom savezu,,mada sam već prije tog raskrstio i sa vjerom,,sve sam to...
  17. N

    Šta smo radili danas 2

    Svaka čast,,ipak si od riječi,,,a to visoko cijenim,,,hmmm,,mada si sad nekima,,ono turio prst u oko,,(y)
  18. N

    Šta smo radili danas 2

    Možeš,kupiš burek i kupiš parče sira,,i zajedno jedeš,burek sa sirom, , Al ako u buregdžinici poručis burek sa sirom,,ima da te mrko gledaju,,kao onomad 1984 g. kada su mene u Dubrovniku gledali kad sam u dućanu tražio hljeb,,
  19. N

    Šta smo radili danas 2

    Dobro pretpostavljaš,,,poželjno je da meso bude junetina,,nekuha se,,onako sirovo ide,,, i zna se temperatura u peći je oko 250 c. Inače kod mene se to peče u peći na drva,ne na onoj na struju šta ću kad sam staromodan
  20. N

    Šta smo radili danas 2

    Lee,, kod nas u Bosni,,definitivno ne postoji burek sa sirom,,da se zna,, Sirnica, je pita od domaćeg mladog sira,, u koji se ubaci par domaćih jaja od naših koka,, to se sve izmiksa,,jufka se rzvije i onda se rola u nama znane zvrke ,
  21. N

    Šta smo radili danas 2

    Zaboravih ovo,, Muha kaže,,burek sjecani,,,burek ide od mesa pravi se na više načina,,jedan je u zvrkove,,ono omotavanje u krug ,drugi je polagani burek,,jufke gore dole između meso,, a ovo sjecani,se odnosi na(ček da potegnem pivu),znači odnosi se na pripremu mesa,,,mljevenje mesa mašinom, je...
  22. N

    Šta smo radili danas 2

    Tikvenica,, kod mene je bundevara,,znači pita koja se pravi od bundeva,,ko je su za ljudsku ishranu,, lično ja ih nejedem jer tu nema mesa,, kod vas su to buče,,i tome slično,,
  23. N

    POLJObirtija

    A ja sam bio spreman i na to,, da ponesem i paket Cocte,,, Al hebiga sad,,,,:ppozdrav:
  24. N

    POLJObirtija

    I ja bi s tobom, rado skoknuo do Kumroveca,,,al ako bi nam i kolega ZJ,pravio društvo,,,:unsure:
Na vrh