• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. N

    Imendani, čestitke i ostale lijepe želje....

    Naravno,,već odavno i uživa da otvori pivendaru,,, Aaaa da i ti zapamtiš,,da i od tvog(ti si ga više puta nazvao balavac) balavca,,onda da ti mali balavac donese tu famoznu coctu,,,uživaćeš u radosti,,:ppozdrav:
  2. N

    Imendani, čestitke i ostale lijepe želje....

    Samo da se nadovežem,,po naslovu teme,,, I moj unuk mlađi danas slavi četvrti rođendan,,,i djed se potrudio i kupio mu poklon koji je zaželio,,,:ppozdrav::ppozdrav:
  3. N

    Imendani, čestitke i ostale lijepe želje....

    Jel to ovaj lik???? Ja se pridružujem čestitkama,,svim koji slave,pa i ovom liku,,,ipak je i njegov imendan,,iako nije među nama,,,
  4. N

    Slike krajolika

    Bacaj tu bundevu,,,,bivša Corona,, je za nju mila majka,,,:ppozdrav:
  5. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Auuuuuu što si me vrno unazad,,, dobro pamtim taj časopis,,,,u to vrijeme sam kraj kioska,,buljio na izložene naslovne stranice,,,,i onda kad dođeš kući,,,šta bi,,hhhhmmmmm:hahah:
  6. N

    Slike krajolika

    A gdje je bista,,,dobro znam kao da je juče bilo,,,,kad sam bio, bila je bijela ograda,,a ispred njegove kuće,,je stajala bista,,pričam za prvu sliku... Samo se bojim da ovi njegovi pritajeni fanovi nisu je jamili i sad je drže u regalu ,,,
  7. N

    Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote

    Ujek sam navijao za Đžerija, u crtiću Tom i Đžeri,,, a poslije je bilo ono najgore ,,ko i danas,,morao se gledati dnevnik,,,
  8. N

    Slike krajolika

    Muha,,,bio,,u ,Kumrovecu,, Evo ga crno na bijelo,,,septembar 1979,, a što se tiče Pelješca,,više puta u Orebiću i Trpnju,,,a bogami i na onom otoku preko puta Orebića, , Bio ispred rodne kuće Marka Pola,,:ppozdrav:
  9. N

    Slike krajolika

    Al,, stvarno ga pregonite,,sa ovim slikama,, gdje su četiri slova,, hmmmm,,,,,,možda nekim forumašima ono pozlije,,,padne im pritisak il tlak,, ili možda još gore nečega,,,:hahah:onda možda i vas okrive,,,,
  10. N

    Husqvarna motorka

    Aaaaa suseda kako pali,, jel treba joj čok,,,,,:hahah:
Na vrh