• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  2. N

    Slike krajolika

    Hvala ti!!!,,mnogo je toga se promijenilo,,od tad,,al ipak imam neku viziju,,sa ovih slika,,meni samom je tad bilo veliko iznenađenje otkud u srcu kamena tad plodna ravnica i ogromna polja sa kanalima zasijana kukuruzom i djetelinom,,,prvi put sam se tad susreo sa kvadratnim balama sijena,,i tu...
  3. N

    Slike krajolika

    Muha,,mijenjaj profesiju,,bacaj ključ 13 i hvataj se fotki,,, Hvala ti za ove fotke,,prelijepe su,, ako je to onaj most na rijeci Raši,,,vratio si mi misli mnogo godina unazad,,,inače na tom putu od Labina prema dole ,to jest Puli,,i tad se taj put zvao magistrala,,pogotovo onaj dio kad se...
  4. N

    Slike krajolika

    Muha,,ako budeš pičio oko Labina,,Raše i malog mjesta Most Raša,,poslikaj koju,,da me vratiš u prošlost,,dole sam u ljeto davne 79, kao srednjoškolac zarađivao,,novce za svoju ekskurziju,,na tad poljoprivrednom dobru.
  5. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  6. N

    POLJObirtija

    Juče ja kupio 3×15,,kutina,,za sjetvu kukuruza, 25 kg. Je 20 ojera,,, Ko preživi ovu narednu neće,, Samo boga molim, da bundevasti, nestane,, kako -tako,,,
  7. N

    Oranje, oranje, oranje...4

    ,,nije mene ubilo oranje,, već po noći,moj jarane ,, nježno milovanje,,, To kaže jedna pjesma,, Juče i danas se pooralo nekih,1,7 h.
  8. N

    POLJObirtija

    Prepisiju ono sa naših prostora,,onomad,,, Nismo mi to uradili nego ste vi sami sebe,,,,koje idiotske izjave i onomad i sad ,,,,,
  9. N

    POLJObirtija

    Možda nam i ovo postane realnost!!!!
  10. N

    Slike krajolika

    Definitivno,,kolega ,,kapa do poda,,,svaka ti čast za ovaj post,,
  11. N

    Slike krajolika

    Kolega ,,plus,,, svaka čast za tvoj komentar,,,tu je sve rečeno,,,
  12. N

    Šta smo radili danas 2

    Jedna budaletina,na današnji dan,prije mnogo godina,,bilo je to u prošlom vijeku,, je pred onom tetom izrekla onu sudbonosnu riječ,od dva slova,,, I danas ovo moje "nužno zlo" bi da to proslavi,,kažem joj,, ,,možeš da ideš u Dubai,,na egzotičnu destinaciju,, kud je još sutra taj 8 mart,, Samo me...
  13. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  14. N

    VIC

    Opet nemogu ga zvati,Pitagora,,,,
  15. N

    Šta smo radili danas 2

    A kada će izaći zadnji put na pašu,??? Znali se šta???(y)
  16. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  17. N

    VIC

  18. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Možda i nije smiješno,,,al može ye gledati,,,,,,,
  19. N

    Šta smo radili danas 2

    Gdje ćeš, coctu gutati,,crni ljeska,,,a joj,,tebe,,:ppozdrav:
  20. N

    Šta smo radili danas 2

    Večeras i moje mačke a bogami i mačori,,dobili redovnu,,dozu friškog mlijeka,,uživaju isto ko i ja u pivendari,,:ppozdrav:
  21. N

    Šta smo radili danas 2

    To ti iz svog razmišljanja:hahah:
  22. N

    Vremenske prilike-neprilike

    Jel susedova?????:ppozdrav:
  23. N

    Kuhinja

    Ove velike mi liče na onu konoplju,,:ppozdrav:
  24. N

    Vremenske prilike-neprilike

    :unsure: A kad se skidaju duge gaće?????
Na vrh