• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. N

    VIC

    Ide Mujo ulicom i naiđe na prosijaka,, Ovaj je bio prljav,pocijepan,zarasto u bradu,, Pita ga Mujo,, ,,Jarane,piješ li,, ,,Ne,,odgovara prosijak,, ,,A kurvaš li se,, pita Mujo, ,,Ne,,odgovara prosijak, Kaže Mujo,,jarane dat ću ti 50 eura,al da sa mnom pođeš do moje kuće,, ,,Zašto,,pita prosijak...
  2. N

    Šta smo radili danas 2

    E sad znam,, to je onaj veliki pacov,,,u mom kraju ga zovu ,,stahorac,,madasam gledo uživo kako ih miji mačkovi olako tamane,,,
  3. N

    Šta smo radili danas 2

    Ooo jebote pola sata guglam,, to parac,,,, i uvijek mi pokaže,,to,, paracetamol,,,, pomozi,, bogati,, :ppozdrav:
  4. N

    Šta smo radili danas 2

    Iiii šta bi onomad,, jel ,,VIR,, otok ili poluotok, po vama,, a po meni,, moje zadnje ljetovanje,,nekad davno,,:cry:
  5. N

    Mlin-čekićar

    Evo mog Talijanca,,kupljen polovan,prije nekih 18 ljeta,,meljem kukuruz u klipu, i miks tritikalea i drugih žitarica,,na ploči ima dva noža za kukuruz u klipu, a iza ploče 18 klatwćih noževa,moj zekan ga tjera bez imalo muke,na nekih 1500 obrtaja,,,za sve ove godine promijenio mu ležajeve i...
  6. N

    Dogodovštine iz naših života

    Ti i deset pivendara,,,hmm, odoh se objesiti,,:unsure:
  7. N

    Kuhinja

    Ptedjelo i glavno jelo,,su me oduševili,i više od toga,,, ali ova nova cocta,,i njoj slične su za plakati,,,,,
  8. N

    Kuhinja

    A sunac mu,,,stavljaj slike glavnog jela,,ako boga znaš,,,mene pjene zauzimaju, :ppozdrav:
  9. N

    POLJObirtija

    Bivši,, brkica je mala maca,,, za ovu žutu spodobu,,,nažalost,,
  10. N

    Tokarski strojevi

    Ebiga,,čim nejede i nepije,,onda i nesere,,automatski propada tvornica toalet papira,,,možda naša Violeta preživi,,,:mad:
Na vrh