• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    Automobili

    Fokus je jedna velika mana....bas sam nedavno rihtal kumu jednog. @Matija: svaka cast, lijepo si ga zrihtal. Nadam se da nisi glavu obrijal
  2. R

    Šta smo radili danas 2

    Sad ne kuzim...probile su prvi dan i onda nisu vise nikad probile ili nikad vise nes ogradu postavljal?
  3. R

    drvena sječka-iskustva

    Svaka mu cast. A tebe ce jednom odvesti zastitari traktora . :hahah:
  4. R

    drvena sječka-iskustva

    Nebu taj dugo tako radio....ubit ces motor. Ali sjecka fino radi, moram priznati 👍
  5. R

    SMIJEŠNE SLIKE

  6. R

    Radovi u šumi, izrada drva

    @ Tino: Kaj nije grijeh voziti tak malo drva na tak dobroj priksi sa tak jakom makinom? Ili racunas po turi? 😁
  7. R

    Šta smo radili danas 2

    A ne znam...meni to nije jeftino.
  8. R

    Šta smo radili danas 2

    To je samo posao? Zracnice i gume su tvoji?
  9. R

    IMT 539 i 533

    Ima vise proizvpdjaca. Dimenzija je standardna tako da se ne proiZvodi samo za IMT. Ja uvijek kupim 2 kom jee obicno prvog sjebem 😁
  10. R

    IMT 539 i 533

    @ Frenki....tu imas cahuru i oring-gumicu. Najbolje zamijeniti sve. Trgovac u ducanu ce ti znati prodati. @ Matija.... znam da si napisal da nema ostecenja na osovini....svejedno pomakni malo semering dublje ili plice da ne brusi po istom mjestu kao stari. Ispoliraj osovinu sa vodobrusnim...
  11. R

    POLJObirtija

  12. R

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Kak ocistis mast sa mesa? Prepeces ga opet?
  13. R

    POLJObirtija

    Pitam se jel ide @plus danas na Vatrogasce u Trnovec 🤔
  14. R

    Šta smo radili danas 2

    Svaki battery pack ima u sebi BMS preko kojeg struja ulazi i izlazi u/iz baterije. Izvadio ti nju iz uredjaja ili ne, ako se odlucila zapaliti, njoj je svejedno i rizik je isti. Ne gubite vrijeme s vadjenjem baterija. Obicne alkalne baterije je bolje izvaditi da ne iscure i pojedu kontakte. Tocka
  15. R

    Lombardini problem sa semeringom

    U njega zasarafi dva vijka za lim koji ce ga izgurati van kako ih usarafljujes
  16. R

    IMT 539 i 533

    Ja volim živjeti na rubu ;)
  17. R

    IMT 539 i 533

    Hvala Petretic549. Znači ima osovina, dvije pikse i valjda dvije gumice? Za toplink....luft je vani na onim imbus šarafima i čeljusti u koju se šteka toplink. Balansna opruga se može podešavati i nju ne treba mijenjati. Vidio sam na webu negdje da je netko mijenjao tu čeljust i šarafe ali ne...
  18. R

    drvena sječka-iskustva

    Divovski transporter za filanje peci sjeckom
  19. R

    Automobili

    Svaka cast na odgovoru :hahah::hahah::hahah:
  20. R

    Automobili

    Budes mu dogradil zmigavce ili mora biti original?
  21. R

    IMT 539 i 533

    Pozdrav Imam IMT533 i ruke od hidraulike imaju puno lufta gore dolje. Kugle na rukama se mogu zamijeniti / zavariti nove, to ima u dućanu. Rupe na rukama gdje se povezuju sa vertikalnim podizačima se mogu proširiti pa staviti veće bolcne ili ubaciti pikse ili ima za nabaviti cijela ruka i...
  22. R

    Šta smo radili danas 2

    Nije do stroja/alata koliko je do oraca. U prijevodu, je mali ali je tehnicar...
  23. R

    IMT 539 i 533

    Samo ako ti to podesi Almir Dubravić
  24. R

    Šta smo radili danas 2

    Prema mojim iskustvima ako je crv vec u drvetu, nema nacina da ga ubijes osim da zapalis kroviste. Drvocid je prevencija od ulaska novih crva
  25. R

    IMT 539 i 533

    Gumena je tisa i krace traje, bakelitna je bucnija i duze traje. Ja bih uzeo bakelitnu.
Na vrh