• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ja danas ( i sutra ) izvel svoje curke richtung prema istoku Lijepe naše. Prespavanac u Požegi a sutra kak nam se bude dalo. :)
  2. Frenki F3

    Slike krajolika

    ... jednostavno rečeno, Papuk je dragulj..
  3. Frenki F3

    Slike krajolika

    Par današnjih sa Papuka
  4. Frenki F3

    Kućni ljubimci

    "ženski razgovori" 😁
  5. Frenki F3

    Kuhinja

    Od jutra malčiram, flaksam, živicu ravnam...a ona se nada da nebudem zaspal navečer 😁
  6. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ono kad sam čistil rezervar shebal onaj kontakt od plovka... Jedno složim drugo pokvarim :ROFLMAO:
  7. Frenki F3

    Kuhinja

    Al me ženica počastila :)
  8. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Full gass za praznik rada
  9. Frenki F3

    Slike krajolika

    Sad ne, jer je snijeg sabiti od topljenja....kad opadne friški na staru podlogu, to je problem. Ali da, treba paziti, nit je za dereze i cepin nit za krplje...najbolje gamaše i polefko ide...ima ga na mjestima ohoho... Hvala :ppozdrav:
  10. Frenki F3

    Slike krajolika

    Podrav sa 2066 m :)
  11. Frenki F3

    Kuhinja

    Pogleč na slike krajolika sirotinjski gablec :ROFLMAO:
  12. Frenki F3

    Slike krajolika

    ... sendvič na 1700... ...somewhere in Austria... Planiral sam sutra na ovu hrgu (Taferlnock )ali previše je snijega ( lošeg ) do sedla gore...malo sam izvidjel situejšen, ali moram mijenjati plan sutra radi sigurnosti. Barem da konačno prejdem zonu 2000 ovu godinu prvi put. Vidjet ćemo ako...
  13. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ekipo, jučer došel sa ture i već sutra moram nazad jer su zabrane drugi tjedan, da sad ne davim... Pa sam sa starom majkom danas otišel do drage klijetičke malo pogledati djedovinu. Malo pokosili ispred, pregledali voćke, vrt... I tak sam si nekak sel ispred klijeti,na stari stolec i zaklopil...
  14. Frenki F3

    Jagode

    Stara majka ne odustaje :)
  15. Frenki F3

    Krumpir

  16. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Odi v rit ZJ, meni je puni radni stol parksajda i baš sam si sretan 😁
  17. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Kolega @mika , pa zar se staro dafče kvari? 😁 Grijanje vjerojatno otišlo, sve treba rastepati... Ja sam sa starim 510 okrenul 760000 i bilo je sitnica ali generalno ništ strašno.
  18. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    .. improvizacija je majka uspjeha.. ;)
  19. Frenki F3

    Slike krajolika

    Moja princeza gušta na proljetnom suncu :)
  20. Frenki F3

    Radovi u šumi, izrada drva

    Sinekovo, ja sam onaj gore hajvan zamućeni :ROFLMAO:
  21. Frenki F3

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    361, 241 i 162... Za amatera dovoljno 😁
  22. Frenki F3

    Radovi u šumi, izrada drva

    Savršen dan za šumske radove :)
  23. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Više ni bačve nisu kaj su bile 😁
  24. Frenki F3

    Kuhinja

    Svaka čast kolega Viduka(y) U ovo vrijeme industrijske hrane lijepo je vidjeti ( i probati ) domaće. Daj Bože više toga
  25. Frenki F3

    Slike krajolika

    Jbg, možda se i poznamo pa ne znamo :ROFLMAO:
Na vrh