Evo i ja sam u problemu,,,
Naime jarani me sutra zovu na Badnjak,,, i na koju pivu,,grijeh je ih odbiti,, teže je žabu natjerati u vodu negoli mene na pivu zovnuti,,,
Šalim se,, svake godine to radimo,,definitivno to su moja braća,,i naravno sutra sam kod jarana,,, i zato sat u svom podrumu...