• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. N

    Automobili

    Poglej terenca,,,strava!!!!
  2. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  3. N

    Vremenske prilike-neprilike

    Ovih dana kolko sam lopato,, da je ko prije,,šljunak i cement,, sam sam mogo minimum dva temelja za kuće uraditi,, i povrh svega nije bilo struje,,vode i dalje nema,, u podrumu nije baš toplo,,i onda ni piva hladna neide,, pa sam se snašo na svoj način,,,
  4. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kod nas u BiH,,, ovo je realnost,,,,
  5. N

    SMIJEŠNE SLIKE

  6. N

    VIC

    Onomad počela era kompijutera i računara,,, dojadilo djedu da gleda unuk mu non stop visi za računarom. Jednom on njemu kaže,,, ,,Sine u tvojim godinama, ja s društvom odem u Trst,,uđemo u javnu kuću,, popijemo i pojedemo sve što ima,,, pohebemo sve kurve,,na kraju sve polupamo i ništa nismo...
  7. N

    Radovi u šumi, izrada drva

    Jel opet bukva???
  8. N

    Šta smo radili danas 2

    Ovako je bilo juče, kod mojih jarana,,strgo sam nekoliko piva,,al spasiše me krave,, pošto sam moro ići u večernju mužu,,inače mi nebi dali maknuti,,ma i do ponoćke,,, Ujedno da svima čestitam Božić ,,:ppozdrav:
  9. N

    Šta smo radili danas 2

    Evo i ja sam u problemu,,, Naime jarani me sutra zovu na Badnjak,,, i na koju pivu,,grijeh je ih odbiti,, teže je žabu natjerati u vodu negoli mene na pivu zovnuti,,, Šalim se,, svake godine to radimo,,definitivno to su moja braća,,i naravno sutra sam kod jarana,,, i zato sat u svom podrumu...
  10. N

    Šta smo radili danas 2

    Upecal se šta majstore!!!!
Na vrh