• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. N

    Šta smo radili danas 2

    Narandžasti ima svoje doušnike,, koji mu kažu šta to ima ispod smrznute zemlje,,koja ruda koji mineral,,da nema ništa nebi on bi on rovario oko Grenlanda,,,, Eee sad mene nešto drugo brine,, Šta ako sazna da mi u Kladnju,,imamo, ,,Mušku Vodu,, koja liječi mušku neplodnost,, a kako vidim njemu to...
  2. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Bem ga,, moram se pripaziti,, mada mene bi lakše ulovili da dole stave gajbu piva ,,,:ppozdrav:
  3. N

    POLJObirtija

    Ja se nadam,da se ponovo pojavi neki Lee Osvald,, da gov*o,,nestane,,,
  4. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kakav žuja, , Golf 2 je zakon!!!
  5. N

    POLJObirtija

    Čovjek ima informaciju iz prve ruke,,,, Mora da je dobar sa onom Slovenkom,, kako se zvaše,, Melanija,,jel griješim????
  6. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    I jedna za MUHU :p
  7. N

    POLJObirtija

    Da sa nadovežem.....
  8. N

    POLJObirtija

    Definitivno,,od danas više vrijedi Travnička diploma,,, Nego Nobelova nagrada za mir!!!:hahah:
  9. N

    POLJObirtija

    Alfred se prevrće u grobu!!!! Aaa,toga nema u dućanu,,jel,,:cool:
  10. N

    VIC

  11. N

    Dogodovštine iz naših života

    Aaa,pa to se podrazumjeva,,sam broj 13,,donosi sreću,,, Bar kod mene je tako,,dvoje djece,,i obadvoje rođeni 13 datuma u mjesecu,,ćerka 13,petak, a sin 13,četvrtak,, A stara baba je znala svakakvih epiteta meni prikačit,,npr.. konjino,bosančei drugih,,nism joj to nikada uzimo za zlo,,,(y)
  12. N

    Dogodovštine iz naših života

    Nekad davno 15. Januar,,se slavio kao Dan vozača i onih što vole ključ 13,,, Nekad je to bila i moja profesija,,više ne,, Znam da na forumu ima kolega profesionalnih vozača kao kolega Frenki,,i još njih,,samo da im poželim svu sreću za volanom,:ppozdrav:
  13. N

    Dogodovštine iz naših života

    Mene više privuklo,,ovi osnivači ove teme,,, ccc... kad su zadnji put pogledali ovaj forum,,, a nekad su bili glavni,,,pa se pitam,, il su mreli,, il su negdje gdje nema interneta,, :ppozdrav:
  14. N

    VIC

  15. N

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kod mene bi kazali ,,kad te krene,,
  16. N

    Kuhinja

    Kaže žena da puno žderem meso,, i onda za ručak,,ugljikohidrati,,iz rerne, a ujedno i domaćeg kiselog sira,,ma sirotinjska hrana,,:ppozdrav:
  17. N

    Vremenske prilike-neprilike

    Ima to svoje i dobre i loše strane,,smrzne u martu, iliti u ožujku,, a ti gospođi za Dan žena poneseš ,,,kitu,,,, cvijeća, i ona na minusima smrzne , kako se opravdati tad,,pitam se,,,:ppozdrav:
  18. N

    POLJObirtija

    Taj je dobar,,ako se pravilno uradi,,koristio sam ga davnih godina,kad sam ga jevtino dobivao od radnika na ugljenokopu,,oni su ga koristili za lijepljenje transportnih traka,
  19. N

    VIC

  20. N

    Šta smo radili danas 2

    Ove su vjerovatno pregazile Savu, i izbjegle carinu,,;),a za pivu nikad nije kasno,,,
  21. N

    Šta smo radili danas 2

    Evo i ja sebi kupio nove ,,radijalne,,čizme,,po meni najkvalitetnije za rad u i oko štale,,inače ih kod nas nema u dućanima,, nego ovi pijačari to negdje isčačkaju,,pa im je cijena otišla,,ove sam platio više od 40 evropskih novaca,,e sad me zanima koja je cijena kod vas,,jer Borovo je u vašoj...
  22. N

    Vremenske prilike-neprilike

    Valjda mu nije hladno ,,snijeg je toplinski izolator,,a usput popio je par šolja zelenog čaja,,,,,,
  23. N

    Zetor

    bem mu sunac,,, nije medo i nema svoju jazbinu,,,ovak je mojom krivicom, pod vedrim nebom ,dobio je dovoljno zelenog čaja ,,,nadam se da preživi dok ševa ne zapjeva,,,:ppozdrav:
  24. N

    Šta smo radili danas 2

    Ja mislim da je razlika 11 celzija,,ako se nevaram,,jest da sam uvijek imo dvojku iz matematike,,:ppozdrav:
  25. N

    Vremenske prilike-neprilike

    I mi konja za trku imamo!!!
Na vrh