• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Naručiš od kosookog kontejner alata i pisalo bu gore MUHA. I farbu si moreš zebrati 🤣🤣🤣
  2. Deda Marek

    POLJObirtija

    Ima pri nama puno takvi kaj bi trebali biti v reštu. I Alcatraz bi bil premali
  3. Deda Marek

    Automobili

    Obratno nejde 🤔 :hahah:
  4. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Trotec
  5. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Samo djelomično si u pravu. Ne proizvodi Einhell sav PS,alat. Ima njih tu mali milion,ali je među njima i Einhel. I drugo,Einhell nije nikakva robna marka,imaju svoje pogone u Njemačkoj od 1964(javno dostupni podaci). A da je dio alata kosookog porijekla ,to stoji. Nego,dali si skužil na koju...
  6. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Ali je PS kao pod patronatom Einhella,tj oni proizvode robnu marku za Lidl i Kaufland. Ono za Kinu je bila šala. I tak većina poznatih marki ima pogone u Kini. Za sad znam samo jednu marku alata koja nije ni jedan komad proizvela izvan Njemačke.(ako se u međuvremenu nije nekaj promijenilo 🤔)
  7. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    A kaj je prcsajd nego einhel iz kine pofarban u zeleno ?
  8. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    To je garant za Imt 🤔🤭
  9. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ne sekiraj se,to bu ju zutra vozil mijenjat. Srećen je kaj je denes praznik 🤣
  10. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    U ovom slučaju je gospođa brojila ojere, a Frenki pločice v holu :hahah:
  11. Deda Marek

    Dogodovštine iz naših života

    Brzi oporavak želim 🥂
  12. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  13. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Pa kaj si se ti fčera oženil 🤔 :hahah:
  14. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Skupo je jako relativni pojam
  15. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  16. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    I puno više stane u njega :ppozdrav:
  17. Deda Marek

    VIC

    Plus jedna doma 🤭
  18. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Ovo je za Lijesku,makar nije Štef🤣
  19. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  20. Deda Marek

    Radovi u šumi, izrada drva

    Kriva majka priroda :hahah: A za preinake ste se ipak trebate posavjetovati sa Husqvarna manekenom. Osim ako nije pila ostala zacvikana v gaciji 🤔🤭
  21. Deda Marek

    Torpedo TD 7506

    Inače je,po meni ,pravilo kad kupiš traktor ili auto,staro ulje van,novo propisano unutra. I naravno pripadajući filteri. Ja ti na riječ do podne vjerujem samo sebi,popodne ni to
  22. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Dan poslije Martinja :hahah:
  23. Deda Marek

    Imendani, čestitke i ostale lijepe želje....

    Još nije Lijeska odgovoril dal bu slavil ili bu pričekal karnister :hahah:
  24. Deda Marek

    Imendani, čestitke i ostale lijepe želje....

    Pridružujem se čestitkama. I svi dežurat v podrum,da vam Martin mošt ne mrkne :ppozdrav:
  25. Deda Marek

    motori tomos

    Pa daj po cijeni ko v njegovom dućanu :hahah:
Na vrh