• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    Kuhinja

    Do druge godine :giggle:
  2. Frenki F3

    Vremenske prilike-neprilike

    Ista stvar pri meni, dok ne zatvori klapnu...po meni je to normalno
  3. Frenki F3

    Vremenske prilike-neprilike

    Još da ima malo više snijega
  4. Frenki F3

    Vremenske prilike-neprilike

    Nek stisne, i nek drži do trećeg mjeseca
  5. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ne znam, nemam odgovor na to pitanje. I ja se isto pitam. Ajde, trešnja je uz put gde je išel asfalt ljetos pa su odrezali korijen sa jedne strane ali ove ostale voćke, ne kužim....ali, puna šuma je porušenih drva
  6. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    I ja imam nepredviđenih sitacija za kraj godine ove 🙈 Trešnja opala i hitila el. kabel sa dva stupa betonska ( struja nije bila u prekidu ). Opale mi još dvije šljive stare, dvije marelice i orah...a na višnji potrgalo grane...
  7. Frenki F3

    Slike krajolika

    Samsung S serija isto dela vrhunske fotke na zoomu pogotovo, ali ajfon briljira bez zooma. Nema smisla nositi dslr-a i optike kad mob napravi skoro pa isto ( dok ne uvećaš afkors ) imaš kilu manje u startu pa ti ostane mjesto za npr.litru vina :ppozdrav:
  8. Frenki F3

    Slike krajolika

    Dečki, vidim li ja to zrno sumnje? Naravno da je mob bil na stalku.. Inače, ajfon dela fantastične fotke. Imali smo DSLR-a i Canon i Fuji nekad, nema smisla to vleči jer ruksaci su ionak preteški, a mob napravi hebene slike. Naravno, i bor se nosil na ruksaku, to je potpis našeg omanjeg PD...
  9. Frenki F3

    Slike krajolika

    Super, bum Sinekov ajfon, ekspozicija 30 sec mislim.
  10. Frenki F3

    Slike krajolika

    Je, bez svjetlosti civilizacije koja kontaminira zrak, pogled je kristalno čist. Al i to jedan razlog "kam me vrak tira" ;)
Na vrh