• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Krumpironja

    Općenito

    Šta nije lakše kupit metalne 🤔
  2. Krumpironja

    Općenito

    Mislio sam da ce bit tesko tako cijeli red dizat od poda,ja betonske nemam, imo sam u jednom vinogradu sta sam uzeo u rentu al njega sam dao ca...tamo mi se dogodila jedna zanimljiva stvar baš sa betonskim kolcem...ulazio sam u red na lijevo sa traktorom i frezom i jbg nekako se desilo da je...
  3. Krumpironja

    Općenito

    Plus lijepo grozde je...NH i kako ces sada to dizat?
  4. Krumpironja

    Općenito

    Sta je tu bilo?
  5. Krumpironja

    Općenito

    Ja sam danas odradio predzadnje prskanje...tamo 3-4.8 cu zadnje
  6. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Taj od 40 ima mjenjač iza i zato zuji, pokušaj rušit malo cijenu on bi ti bio sretnija opcija od ovoga sa luftom u katoaču, dobro razmisli mozda mi jednoga dana zahvalis 😉
  7. Krumpironja

    Antonio Carraro

    @Ivan Kolić odi ovoga vidit, ako biš za onaj stari dao 35 onda nije puno za ovoga 40...neka malo spusti i imaš servo imaš dodatnu hidrauliku i u konačnici noviji traktor https://www.facebook.com/marketplace/item/1070424386771832/?ref=facebook_story_share
  8. Krumpironja

    Antonio Carraro

    A taj ce ti bit za stare dane nadzivit ce 6500 https://www.facebook.com/marketplace/item/1170258280053606/?ref=facebook_story_share Razmisli jos jednom 😉 ja ti ne preporucam nista drugo u ovom stanju nego popravit i i zadrzat ili prodat sve drugo je pusing jer ako ide u dijelove nikad ga neces...
  9. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Meni je osobno to mozda i malo puno ne znam ja mu vise od 30 nikako nebi dao, koji motor je gore?
  10. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Pa onda nije puno popravak a to moraš sam odlučit.ne možemo mi za tebe kupit traktor nit smo ga vidili nit ćemo ga koristit mi mozemo nešto općenito reć ali ne i odlučit A šta piše koji motor je gore to mi izgleda isti traktor ko od svizaca
  11. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Eto vidis za koliko se prodaju...drugi sta sam ja gledo je pofarban i prodaje se za 32tkn a ti svoga cijenis 17...a za 10 bez motora neces prodat kupi si motor i imaj ga doma barem znas sta imas.. .Ivane u oglasu piše da je 100% ispravan šta je gazda rekl za taj luft?
  12. Krumpironja

    Antonio Carraro

    E vidis zato je bolje da ga ne prodajes jer ga prodat neces😂 potrazi malo kakva su zvona i razlike i motor...ja sam za ac kupio motor za 7tkn 3 cilindra 42ks cca 2000rs odlican motor...da tvoj ima servo mozda bi se i dogovorili, meni traktor bez serva ne vrijedi
  13. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Koliko bis pito bez motora
  14. Krumpironja

    Antonio Carraro

    A tesko ces to prodat za normalne novce ljudi ne znaju za nista osim tv moze jedino neki prekupac,ali pogledaj ako ti paše zvono na 672 pa stavis gore njega šteta da propada jer to su dobri traktori a da se jeftino nac motor
  15. Krumpironja

    Krumpir

    To si vec mogo vadit,da ti ne zakuha
  16. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Šta ti je sa motorom? Vidi ako ti prihvat paše na koji drugi motor Tajo pajo pa čak i nije toliko s obzirom na cijenu novoga takvoga a to su jako dobri motorim,kod mene takvi rade 7000rs bez diranja samo održavanje, ja sam za moga pred 7 godina dao 7500e a taj izgleda jako dobro treba vidit...
  17. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Reko sam ti u cemu je caka u broju okretaja koliko ja znam to su isti motori samo druge pumpe i ima blokadu na gasu
  18. Krumpironja

    Općenito

    E tako onda da takvih poznajem ne mkras nis govorit, samo sam ja skuzio da bis ti rade sjedio pred trgovinom sa ulozenim parama i popio ih ahah a ne da govoris o ergeli pred trgovinom
  19. Krumpironja

    Općenito

    E da si reko da negdje odes putujes kupis nesto za užitak ali pit ispred dućana😂 to možeš i nakon šta obaviš posao.. Kod mene je za sada okej vrijeme prati situaciju u polju i ne mogu se žalit čak nije ni suho ima naznake da bi mogla bit dobra godina
  20. Krumpironja

    Općenito

    I kod mene ne stiska lagano zavrsavam za ovu godinu i sljedece spricanje ide sa plavim,još dva puta tri max i čekamo berbu, imam 3 parcele po 4 reda di ne mogu sa šišačem to sam danas sa ručnim riješavo, da nebi ljudi mislili da imam sve na lagano😂
  21. Krumpironja

    Općenito

    To se ručno radi?
  22. Krumpironja

    Krumpir

    Ma meni je to samo za doma ne igra mi toliko alj volio bi radi sebe i svog zadovoljstva doc do te rodnosti
  23. Krumpironja

    Općenito

    Nije moj to sam od prijatelja posudio,ali gledam jednu ovakvu bi volio kupit,jako zgodan traktor,za obradu je super jer može imat i obradu pod red,okretan mali snage ima ma samo rijeci pohvale a ne troši ništa po 12 sati traje rezervar u ovom poslu
  24. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Moguce da je isti motor ali ima manji broj okretaja
  25. Krumpironja

    Općenito

    Imam i plasticne i limene i drvene 😆 Iskreno volio bi da ti mogu poslat barem ove viškove 🤔 Sad ti je prilika ako imaš neke stare vinograde pred kraj vijeka da ih povadiš i odmah mlado na to, recimo da ti je tu negdje po brzini roda...
Na vrh