• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    Krumpir

    Nema ljepšeg od familije na okupu, to je život, to je duša ovog naroda,bravo(y)
  2. Frenki F3

    motori tomos

    Nisam trenutno doma, za vikend puknem slike..a koji je model, mislim A3. To je bil motorić od punice i rastepla se s njim. Od onda stoji pri meni iza traktora u zapečku. Znam da je išel. Zato mi sad pala ideja ( čitajući ovu odličnu temu ) da ga "osovim na noge". Nekak mi volja došla :)
  3. Frenki F3

    motori tomos

    Čitajući ovu zanimljivu temu, sad mi je tek sinulo da imam i ja jednog tomoseka automatika doma. Malo zaboravljenog , prašnjavog i tko zna dal ima još duše u njemu. Bilo bi lijepo otkriti u jesenskim kasnim satima. Ako me zekan ne zezne sa nekim kvarovima opet, ide tomosaki u rastavljanje...
  4. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    ..mea culpa.. (y)
  5. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Jutro narode
  6. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ni kapljice, a čekamo ko "ozebli sunce".. Pri Vas?
  7. Frenki F3

    VIC

  8. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    ..po zagorskim bregima :giggle:
  9. Frenki F3

    Slike krajolika

    Par velebitskih od mojeg sineka koji je ne tak davno prespaval u šatoru sa svojim japekom baš na tom istom mjestu.
  10. Frenki F3

    Kućni ljubimci

    ..hlađenje :giggle:
  11. Frenki F3

    Krumpir

    Malo mi je pesek meru popapal pred kraj reda al zato ide još motika kontrol :LOL: Zadovoljni smo urodom s obzirom na sve, za vlastite potrebe bude:)
  12. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

  13. Frenki F3

    IMT

    I ja se spremam to rastaviti već 2 godine. I meni točno tu pušta.
  14. Frenki F3

    Slike krajolika

    Dečki poziraju... U pozadini Ugljan i lijepo se vidi Šćah, najviši vrh.
  15. Frenki F3

    Slike krajolika

    Malo Vira još...
  16. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Jutarnje razgibavanje :giggle:
  17. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Siesta, bi rekli španjolci :giggle:
  18. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

  19. Frenki F3

    TEHNOSTROJ prikolice

    Ako sam dobro shvatil, ima 2 razine kopčanja. Jedna normalna, jedna u razini kardana?? Dobra ideja. Jedino ostaje problem vađenja svaki put kad trebaš kardanski priključak kopčati.
  20. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Bili prošlu godinu. U nastavku je Sovinje fkk :LOL: .
  21. Frenki F3

    Slike krajolika

    Ford fiesta stara ,Duster nema zelene vure
  22. Frenki F3

    Slike krajolika

    Potpisujem (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
  23. Frenki F3

    Slike krajolika

    Evo malog dodatka sa vrha Bandire. Usput je žena naišla "kao" na mladu Crnokrpicu, a kad ono mladi poskokić. Lijepe šare, boja savršena, odmah obrambeni stav. Volim kad vidim takvu prekrasnu životinju u njezinu elementu . :)
  24. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Samo ti piči, šalim se ja, al bilo bi mi drago da smo se negde trefili i popili pićence. Mene ( i moju miljenicu ) ovakve plaže privlače poput magneta. Buć u vodu , odmah dubina, čisto kristalno more, skoro pa sami na plaži. Južna strana otoka poslije bure. Raj za ronjenje
  25. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ček malo, čekal si da se ja maknem? 🤨 Ja jučer napustil nakon 8 dana. Ufff, bilo je dobro, ima tam mjesta za istraživanje a nema gužve neke. Drugu godinu očekujem par savjeta za Dugi Otok. Ako nas Bog dragi poživi...
Na vrh