• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    Slike krajolika

    Uvijek sam izbjegaval Vir radi te gužve ali morali smo do prijatelja dragih i sad produžujemo odmor još do srijede, četvrtka , petka... Lijepa je ta strana Vira, mislim da bicikli budu opet zaprašili gume :giggle:
  2. Frenki F3

    Slike krajolika

    Red Cliffs Vir
  3. Frenki F3

    TEHNOSTROJ prikolice

    Imam ti ja, pretpostavljam da imaš poluautomatsku klasičnu, isto mi koso stoji al me ne zamara previše. Kad sam ubacil balonke , spustila se iza par cm pa ne izgleda više tak koso. Poslikam za vikend ako bude trebalo, nije problem.
  4. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Koso je slikano da uhvatim kornate u pozadini. Bolta je OK
  5. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Jutro
  6. Frenki F3

    Automobili

    Ja očigledno imam presitno iskustvo oko gore navedene teme i ne želim se upletati u daljnju raspravu.:rolleyes:
  7. Frenki F3

    Automobili

    @smilan , to sve stoji i lijepo zvuči al kod nas više ne pije vodu. Ja sam, npr.kod kupnje rabljenog auta ispunil kupoprodaji ugovor kod prodavatelja doma u dnevnom boravku i poslije smo samo otišli na tehnički i game over. Kak veli Deda Marek, mogli smo ugovor ispuniti ( i potpisati ) u birtiji.
  8. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Zoki, ti baš nisi neka referenca za kupanje koliko sam shvatil :LOL:
  9. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ajde, bar jedna lijepa vijest u poljoprivrednom moru loših (y)
  10. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

  11. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Nisam neki mornar ali volim vodu i ne pamtim ovak mrzlo more. Istina, bura uvijek rashladi, raščisti ali godilo bi koji stupanj više. Pogotovo za ronjenje, jako se izmjenjuje toplo/hladno, nije baš za nas kontinentalce. No, bistrina mora je vrhunska, tu nema prigovora.
  12. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Jel ladna?
  13. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    nisam ja tikve gledal kraj glavne atrakcije na rivi :LOL:
  14. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    :ppozdrav:
  15. Frenki F3

    Kućni ljubimci

  16. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Te malene crkvice imaju neku posebnu čar, mistiku, dušu.. Ovo je Crkva Sv.Kuzme i Damjana na južnoj strani Ugljana. Uz šum valova skoro da čuješ šapat prošlih vremena. Ima neka čarolija koju osjetiš a ne znaš opisati riječima.
  17. Frenki F3

    Slike krajolika

    Uffff....:love:
  18. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Stalno tud idem ;) Kakvo Demerje lučko stara karlovačka beži čim dalje Top, tko voli pastrve friške , ambijent , TOOP. A od tu mi je jedan prijatelj, šofer
  19. Frenki F3

    Automobili

    Mislim da ti imaju neki uži izbor brojeva iz drugih županija. Npr.ja sam u Čk kupil forda, i na njihovom tehničkom dobil Vž tablice. Jednostavno funkcionira.
  20. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    A gleč, svaki bedak svoje veselje ima 😁 Ja čim vodu vidim, odmah ljubav na prvi pogled. Dok sam bil mali, maznul sam doma limenu kadu i pravac lokalni potok. Naravno, prije potonuća, zadnje kaj sam videl bili su dva štakora kak mi se s obale čude kaj je to za bedaka. Imal sam vremena o tome...
  21. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    I to, ali i plaže...sve u paketu. Telaščica u svakom slučaju. Možda kajak iznajmiti. Ne znam , sve sugestije su dobrodošle (y) U svakom slučaju - uživaj. :ppozdrav:
  22. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ali, frišku ribu na gradele, njam....
  23. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Pošalješ par slika. To je plan druge godine ako nas Bog poživi. Gledam ga s Pašmana i već sam mislima tam. Nekak mi je prirodno zapel za oko.
  24. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Kuda?
  25. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Jedna večernja...
Na vrh