• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Pozdrav od Danijela!

    Dobro nam došao makar te već duže vrijeme znamo
  2. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Kako je dolje prčvršćen za branu lift, sa po jednim šarafom na svakoj strani?
  3. toma84

    pichon

    A nisi gledal joskin ili koju drugu marku
  4. toma84

    pichon

    Trebo si uzet manju pa bi išao kad oćeš, jer kad se napuni laguna, mora van, jedino ak je tak velika...
  5. toma84

    pichon

    Po suhom nekako, ali po vlažnom...
  6. toma84

    pichon

    Prava makina, koliko litara i čime ju misliš šljepat...
  7. toma84

    Deutz-Fahr

    Starci, ja sam honorarac:)
  8. toma84

    Deutz-Fahr

    Tu smo si negdje po poslu:)
  9. toma84

    Deutz-Fahr

    To je druga stvar. Inače istih su gabarita i veći su nešto skuplji... Inače čime se bavite?
  10. toma84

    Deutz-Fahr

    Ovo s gorivom ti baš ne vjerujem, jer traktor kad mu je teško onda troši više. Da si uzeo od 100ks isto bi ti trošio ali bi bio jači, a pogotovo ovaj od 109ks. Svi ti motori imaju 4038ccm i turbo, samo ova dva jača imaju i interkuler
  11. toma84

    Deutz-Fahr

    Ovisi u kakvoj zemlji i ne baš u svim vremenskim uvjetima. Ja sa 2x14 orem kad hoću, i po blatu i po suhom...
  12. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Moja je talijanska, Vigolo i jako mi sliči na V&N. Daj poslikaj malo svoju pa stavi da vidim jesu slične
  13. toma84

    Deutz-Fahr

    I to okretač po mogućnosti...
  14. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    To znam da su noivi papreni, da ima di kakv rabljeni, bio bi dobar. Mislim da ne pašu svi na sve brane
  15. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Pa kaj nema na toj strani štift ko i svaki drugi kardan?
  16. toma84

    Rotodrljače, freze, tanjuraće...

    Interesirea me kako se kreću cijene hidroliftova i da li ima više tipova.Mislim na razmak gdje se učvršćuje na rotobranu. Hvala!
  17. toma84

    Kapitalna ulaganja

    Tako negdje sam i sam predao u 4 mj.
  18. toma84

    Prikolice za razbacivanje stajnjaka

    Imam i sa vodoravnim i sa okomitim valjcima, ali po meni bolja je sa okomitim, bržije se prazni, šire razbacuje i puno bolje usitni stajnjak, tako da ova sa vodoravnim služi za transport uroda
  19. toma84

    Deutz-Fahr

    Nebi ga ni ja, bi većega
  20. toma84

    Landini Powerfarm 105 gubi snagu

    Kupio ga je novoga prije par godina.
  21. toma84

    Landini Powerfarm 105 gubi snagu

    Jednostavno voli fino gorivo
  22. toma84

    Fala.fala...

    Fala.fala...
  23. toma84

    IMT 560

    I sam mislim da su isti ti traktori, samo razlika u motoru i hidrauličnoj pumpi...
  24. toma84

    IMT 560

    Pa ja mislim da to nije problem. Znači svi šarafi na koljevki i napred di se motor spja na ostatak traktora pašu po razmaku?
  25. toma84

    IMT 560

    Evo da ne otvaram novu temu. Pitanje za iskusne. Da li se motor od 577 može stavit na 560 bez ikakvih pločevina i ostalih pripasivanja? Hvala!
Na vrh