• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Deutz-Fahr

    Dooobar, sam malo je prljav
  2. toma84

    BOURGOIN berač kukuruza

    A akumulatori služe kako bove
  3. toma84

    New Holland TG 285

    I kaj je ostalo od Zetora (hrasta)???
  4. toma84

    IMT

    Konkurencija Fendt-u i ekipi
  5. toma84

    IMT

    Sam da ga se riješe
  6. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Glavno da napravi posal kak se spada, a koliko potroši to si i zaradi (valjda)
  7. toma84

    Važno - večeras prelazimo na vbulletin forum - 22.8.2010

    Evo i mene konačno, malo automatsko vraćanje lozinke ne šljaka
  8. toma84

    Same

    Hvala
  9. toma84

    Zetor 7340 Major

    Nejde ti taj traktor 40km/h
  10. toma84

    Same

    Daj mi reci di se spajaju crijeva i da li ga dižeš sa žutom ručicom
  11. toma84

    Naš vozni park

    Slika govori 1000 riječi :mrgreen:
  12. toma84

    SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

    Re: SILIRANJE sezona 2009. U susjednom seli iam jedan Pottingerov troredni i tjera ga sa silverom 130, mislim da on to može zadovoljavajuće odradit
  13. toma84

    Welger AP 41

    Re: Problem sa balirkom welger 41 neće da veže Ne veže ti zato kaj ti igla kraća, negdje si ju pomotao... Trebala bi ti šablona po kojoj se rovna ta igla za tvoju balirku.
  14. toma84

    Traktorske kose

    Dobra, koliko tražiš za nju?
  15. toma84

    New Holland

    Sve je to do vlasnika, a ne do stroja. Svi imaju neku sitnicu i propust, ali općenito bitno je održavanje
  16. toma84

    Spremanje slame u rolo/kocka bale

    Re: Spremanje slame Pa ima oko 200 kg
  17. toma84

    Spremanje slame u rolo/kocka bale

    Re: Spremanje slame Eto slama je 300m od kuće pa mi se ni dalo za to prikapčat i bilo je sam 5 bala pa sam forsiral makinu :blackeye Kad je više prikupim onda dižem u sijenik jednu na drugu, bit će slika...
  18. toma84

    Sijačice za žito

    A do 100€ imaš svaku zapadnu sijačicu u dobrom stanju. Ako misliš sijat domaće ijeme, ne kupuj olt, jer ne može posijat ni kupovnu zob. Govorim iz iskustva
  19. toma84

    Ozima CRNA ili BIJELA ZOB sjetva-žetva

    Re: Crna zob Crna zob u žetvi A žanje Uploaded with ImageShack.us
  20. toma84

    Spremanje sijena i trave

    Re: Spremanje trave Malo smo se igrali i sa prikolicom
  21. toma84

    Spremanje slame u rolo/kocka bale

    Re: Spremanje slame Baliranje kod mene
  22. toma84

    New Holland

    A čuj, ima se može se. Kaj nije ovaj nh od slonke???
  23. toma84

    New Holland

    Ja ih imam par po ral a ostalo po 500-1000 čhv. Da vidiš muke :mrgreen:
  24. toma84

    New Holland

    Opet je parkirana na dipu makina, je znaš koliko radi uslužno po rali?
  25. toma84

    New Holland

    Nema ih od proljetos, neku boleštinu imaju pa su ih morali maknut sa kanala u karantenu valjda...
Na vrh