• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    New Holland

    Idem ja iz košnje i naletim na ovo plavo čudo sa ovom narandžastom mlatilicom. :mrgreen: Uploaded with ImageShack.us
  2. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Bila bi mi dobra i ova manja kombinacija 8)
  3. toma84

    Kineski Fiat

    Re: kineski fiat Da, da to je kineski fiat
  4. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) A nije ni moja bila puno, negdje 10000€ :mrgreen: A to je nešto stari dts i ima novog... Tu je par livada na slikama...
  5. toma84

    SJENAŽA (travna silaža)

    Re: Sjenaza (travna silaza) Evo malo slika od ovogodišnjih radova. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Slike od sakupljanja nemam... Uploaded with ImageShack.us
  6. toma84

    RENAULT

    Mjenjaj kineza za francuza :)
  7. toma84

    Voda u mljeku

    Kome predaješ mlijeko?
  8. toma84

    Voda u mljeku

    Kak može bit voda u mlijeku? I to da ju pomuzeš???
  9. toma84

    Samoutovarne prikolice

    Ali moraš imat i pokošeno nekoliko jutara da završiš silos... Ovak, pokosiš jutro i pobaliraš... Dobro, ima svako svoje mišljenje...
  10. toma84

    Samoutovarne prikolice

    Ali ljudi se rađe odlučuju za bale, niko ti ne preferia (makar u mom kraju) silažu trave u silose... Kad pokosiš za 10tak bala kud s tim u silos, to je premalena količina trave... Ko ima 30-tak krava njemu se isplati prikolica više, ali na manje su bale po meni ok
Na vrh