• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Hidraulična pumpa

    Joo krivo čital. Ipak je to 16ccm, doosta više od 16l Isprika :mrgreen:
  2. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Dobro si ju stržil 8)
  3. toma84

    Hidraulična pumpa

    Re: hidro pumpa Ki i moja u IMT-jcu :blackeye spooora do bola
  4. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Robi mašinerija ti je marak, kaj kradeš građevinska zemljišta, vidim u pozadini niču zgrade... U biti di jesu ti stanovi?
  5. toma84

    Traktorske kose

    Ne kosiš puno i durat će te dosta. Mislim da ti je diskasta 175, bubanj je 165. Ma nema veze, to tu negdje...
  6. toma84

    GDJE KUPITI RABLJENI KOMBAJN

    Ouuu, neko se ponovio :) Svaka čast, pravi stroj
  7. toma84

    Traktorske kose

    Ak misliš kosit 5 rali to ti je dobra onda i IMT i SIP. Te kose nisu naj kod ljudi koji kose jakooo puno. Za 539 ti je ok diskasta 165, lakša je za nosit od bubnjase i manje treba ks za nju
  8. toma84

    Marko6480

    Crni holstain ti se isplati preko mlijeka, njena cijena za meso je nikakva, ali su zato jako mliječne i kod mene ih ima koje se i po 7 puta tele
  9. toma84

    Sijačice za žito

    Da li neko zna koja je razlika između Hassia DLV i DL modela
  10. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi Ja ću ovih dana ako ne padne kiša, još mi je malo uz jkarak mokro:) Najrađe bi sijačem ali ako neće moć drugačije bit će i rasipač dobar...
  11. toma84

    Hidraulična pumpa

    Ma ne mora biti od motora filter, dobar bi bio i mrežasti, tek toliko da nejde prljavština u pumpu... Našao neki, samo mi je prevelik i rekli mi 400kn, tak da mislim da bi našal manji za manje kn. Iz Karlovca sam
  12. toma84

    Hidraulična pumpa

    Budem nešto skemijal :)
  13. toma84

    Hidraulična pumpa

    Kod mene ti to malo teže nać. Nema otpada ili rashodovanih traktora... Probat ću pitat u par trgovina pa ako šta naleti povoljno uzet ću. Ima jedan ali veli 400kn, veličijne kao od IMT-a... Meni bi bio dobar i mali od utovarivača stajnjaka :)
  14. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Tebe voda zeza kad izađe... Normalna stvar u našem kraju :blackeye
  15. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Parkiraj ju kraj neke rampe pa tovori sa traktorom :mrgreen: Nosi uvijek više, sam polagano treba po lošim putevima. Jesu valjci okomiti ili vodoravni?
  16. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Nekak mi se čini malena za ovaj traktorčić :mrgreen:
  17. toma84

    Hidraulična pumpa

    Ili to ili filter. Jošću potražit po trgovinama...
  18. toma84

    Hidraulična pumpa

    Budem zvao drugi tjedan, malo se raspitao... Ako dosta dođu još ću i odustat od njega :oops: :oops:
  19. toma84

    Hidraulična pumpa

    To je cijena bez PDV-a. SOM hidraulika u Resniku. Pumpa je 22 kubika. U Sormiku mi rekli 1500 kn pumpa +850 multiplikator, isto bez PDV-a cijene Je znaš koliko bi došal filter ulja, mislim ga stavit da mi nejde smazano ulje u pumpu... Vidim da imaju u toj trgovini di gledal u ponudi filtere...
  20. toma84

    Hidraulična pumpa

    1500kn
  21. toma84

    Mrki88

    Evo ti moj savijet. Ti sad lijepo zamijeni noževe i babi vrati mlin, kooo da niš ni bilo:) Reci baba ovaj tvoj neće šrotat :mrgreen:
  22. toma84

    Hidraulična pumpa

    Evo polako se nabavljaju djelovi za omotač :) Pumpa imultiplikator stigli:) Za rezervoar ulja poslužit će bačva od plina 20 litara:)
  23. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Ljulj ti se lakše suši nego djetelina
  24. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    DTS ti je najbolji ako ne misliš svake godine sijat trav, traju par godina. Ljlj ima dva otkosa max i opet sij. Kod mene se sije DTS i stvarno je dobar, Kosim i 10 godina livadu, samo se treba gnojit
  25. toma84

    Ivan

    Znam kako ti bi, imam doma jednu takvu zvijer kaj sam reži :blackeye
Na vrh