• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    di si me to i kada vidio Koliko se sjećam prošle godine na selcu (nemoj me držat za riječ) i jedaput na semaforim na naplatnima sa DF i plugićima
  2. toma84

    Ivan

    Ovaj XA 80je mrak, da mi je jedan taki sve IMT-jce selim s dvorišta :mrgreen:
  3. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Vidio kombinaciju uživo, strašno izgleda 8)
  4. toma84

    zwer

    Dobro došao na forum zemljanine :)
  5. toma84

    OLT GAMA 14

    Imam dotičnu sijačicu i interesira me koja se cijena kreće za nju. P.S. Moderator ak ni u odgovarajućoj temi seli :) Hvala!
  6. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Za dva tjedna sigurno u prihranu, zemljase suši brzo, ide proljeće, ne zima :)
  7. toma84

    Marko6480

    Mora radit da se isplati. To je stroj koji najviše radi na gospodarstvu :)
  8. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Ma kosiš i krajem travnja, sam da vidiš kad krene rast:)
  9. toma84

    LS TRAKTORI

    Je pravi, i nek neko veli da su loši, Traktori mi se u potpunosti sviđaju.
  10. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... To je pao prekjučer i prošal. Danas ga ima 10-tak cm i više di su nanosi uz jaku buru
  11. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Bilo je i više ali se topilo i prošlo u zemlju :lol:
  12. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Nakon gnojenja, oranje, malo smo i UREA-e bacili :blackeye Bit će valjda dosta :mrgreen:
  13. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Evo bilo i kod mene neki da malo gnojenja
  14. toma84

    Prosvjedi

    I to svinjske, šta to ima miris:) Sad ona skuplja štetu koju je ona napravila, da im je dala prvi dan novac do ovoga nebi opće došlo...
  15. toma84

    Marko6480

    Isplatil bi ti se da si ga do sad držalu garaži...
  16. toma84

    Marko6480

    Auuu, svakog po malo, ha? Kvaliteta i cijena su na mijestu, zgodan traktorčić, nešto slično i mi bili gledali kad kupovali, i na kraju Same pao 8)
  17. toma84

    Marko6480

    Ja mislio neka gromada da pomogne MF-u :) , a ono sam 100ks :roll: Bit će dobar i on, koliko je nofi
  18. toma84

    Marko6480

    U pitanju su miliuni kuna :roll: Kakav je CAse u pitanju, šta nisi ostao vjeran MF-u :)
  19. toma84

    Marko6480

    Marko6480, farma je mrak, san snova. Jako mi se sviđa 8)
  20. toma84

    Prosvjedi

    Normalno da je jeftinije od nafte, preko sjemena i gnojiva. Umjetni gnoj iz kutine je u slo jeftiniji oko 30% nego kad nas u hr, di je tu računica, a da se ne priča o sjemenu i ostalom. Kod nas daju plavi dizel po cijeni kakva je, sigurno je jeftiniji u EU i k tome se sigurno ne zgusne na - 10...
  21. toma84

    Prosvjedi

    Cijena poljoprivrednih proizvoda je tako jadna i nikakva da mora država to pomagat pomoću poticaja. U biti njih ne treba, neka se samo plate poljoprivredni proizvodi kako se spada a ne u bjescjenje. Litra mlijeka je 2,3kn + 0.6kn državnog za najbolje mlijeko, a u trgovini po 5-6kn bez obzira na...
  22. toma84

    Prosvjedi

    Ljudi šta traže su poticaji za 2008 godinu i za te poticaje je donesen proračun i bili novci osigurani ali su pohapani i sad ne valja kad seljak traži svoje i buni se. A drugo, koliko vidim na ovom forum ima likova koji sam pišu i pljuju po poštenom narodu, ti nemaju pametnijeg posla valjda u...
  23. toma84

    Cijena mreze za baliranje

    Moje ti suhe bale u mreži imaju 250+kg
  24. toma84

    Marko6480

    Koja je cijena graška ako znaš, ja islim da bi isto nešto posijal za sjenažu za probu
Na vrh