• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    MF serije 61xx

    Re: MF 6140 Da ali ovi novi su manji potrošači,a ak ti je prelagan , opteretiš ga utezima. Stari imaju svoju težinu koju ne možeš smanjit pa su i veći potrošači
  2. toma84

    NH T6080 vs. DF agrotron 150

    Kaj se tiče servisa i plaćanja to je svugdje, i u ORO-u se plije plati pa dolaze jer imaju neplatiša i onda nikom ne vjeruju više. Kaj se tiče poštenih nema problema, samo su ovi prošli loše kaj nisu plaćali servise
  3. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? Kaj ne piše ovdje class:)
  4. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi Od kada to??? Nisam za to čuo još...
  5. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? Class ni nekaj, ali Claas je ok firma i ima jako dobre strojeve :)
  6. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Bit će saje...dok se zaoru ovi kanali :)
  7. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    He, he, ide to malom 8)
  8. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? To već znaju i ptice na granama :)
  9. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Re: Sjetva jare zobi Koliko znam ne, bitno je da ju posiješ i uskladištiš
  10. toma84

    Rotacijske (ROTO) kosilice

    Re: Koju roto kosu kupiti??? Koliko ja znam kod mene par poljakinji dobro kose, niko se ne žali. Treba povremeno i noževe brusnut :mrgreen: :)
Na vrh