• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. MrSima14

    PDV i oblici oporezivanja

    Ako uđeš u sustav PDV-a ne bi trebao imati davanja za mirovinsko i zdravstveno. Žena ako je član, vjerojatno ćeš morati za nju plaćati, ali to ju možeš ispisati.. sad sve ovisi koliko kupuješ/prodaješ dali bi na kraju godine imao nešto platiti ili dobiti PDV-a. Nije to toliko loše, ako ulažeš u...
  2. MrSima14

    Zetor

    @Ivan KC je prinova, nisam još nigdje pisao. Kubota M5112, imam ju tek nekih mjesec i pol dana.
  3. MrSima14

    Zetor

  4. MrSima14

    Umjetna gnojiva

    A dali ima ureje u agronomu?
  5. MrSima14

    Zetor

    To znači da bi mogao vrtiti u oba smjera? Još nemam omotač, tek ga planiram uzeti.
  6. MrSima14

    Zetor

    Omotač ima hidromotor, dva crijeva. Na traktoru su dva izlaza, 1 i 2 na nekima ima i 0 to bi trebao biti povrat. E sad dali kod Zetora kad recimo radiš sa 1 ulje se vraća na 2 i obrnuto ili nije tako?
  7. MrSima14

    Zetor

    Imam na zetoru iza izlaz za hidrauliku 1 i 2, dali on može raditi sa omotačem za bale, dva crijeva ili se mora napraviti povrat?
  8. MrSima14

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ako ti je prva godina onda bi sad trebao dobiti.
  9. MrSima14

    Rolobalirka Vicon rf 125

    Mene zanimaju iskustva za rf 135, gledao Claas rollant 255 pa mi preglomazna, ova je manja, kakva je kao balirka, problematična ili?
  10. MrSima14

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Gdje ručak? Ujutro se jede i navečer, kad se krene nema stajanja.
Na vrh