• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Prijašnji gazda ju je uvezo, nije radio s njom. Mislim da ću je vratiti, jer za te novce mora biti top, a ne da ju popravljam. Tu treba netko tko se dobro kuži u komp, možda je voda napravila kakav kratki spoj ili nešto. On stalno drži na vezanje, na ručno je postaviti, stisneš auto ništa se...
  2. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Nema. Isključim skroz iz struje i opet isto. Zvao jednog koji ima to, veli to ide na jednu tipku, ta tipka uopće ne reagira
  3. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Nažalost kompjuter sam zaboravio. Ovako je u top top stanju, al čim sam komp u struju i uključio ga to se odmah pojavilo..
  4. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Šta može biti da čim se upali kompjutor ona uključi mrežu i onda se to može isključiti jedino preko ispravljača zamjenom polova, 3-4 puta zaredom probao i stalno se to dešava, otišo kompjuter ili? John Deere 575
  5. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Jesam, vrti se skroz tiho, nema nikakvih stranih zvukova. Nisam slikao
  6. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Gledao John Deere, balirka doslovno kao nova, lančanici, valjci, u odličnom stanju, pickap orginal boja na njoj, navodno 13000 bala. Centralno podmazivanje, podmazivanje lanaca, mreža, noževi.
  7. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Forti maxi 1200, 9000€ Navodno odlično stanje. Gdje naći dijelove za nju ako bude trebalo naravno? Ili John Deere 575 za 12000€ isplati li se 3000€ više? Radio bi oko 500 bala godišnje
  8. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Kakve su balirke Fort??
  9. MrSima14

    Radna svjetla

    Imam takva na 549 kod pozicije i žmigavaca, prskam s njim po noći i po meni odlično mjesto za njih, prednja od traktora svjetle napred ova u širinu malo i odlično mi je tako.
  10. MrSima14

    Tanjurača

    Ja imam ferocoop mrvicu lakše su od tih consum, 24diska i Zetor 5320 63ks ih ima šta vući u oranju i kod mene je 480mm disk i imam još nekih 80kg utega na njima. Za prašenje strništa odlične, jedan prohod i bude super, ako idem dva bude čista zemlja.
  11. MrSima14

    Sajam Gudovac 2023

    Ja mislim da je 8730S, toliko novaca i još dođe na sajam takav
  12. MrSima14

    Sajam Gudovac 2023

    A nitko nije vidio da onaj veliki Masey Ferguson mastan odozada na cilindrima i to ne jedan već oba? Svi samo gledali u ŠČ? Valjda pošto više nema IMT-a prešlo na njih.
  13. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Ta bi pasala i meni, nije preglomazna, uredno izgleda. Meni je daleko kad je i kod nas udaljeno 350km, to izgubiš cijeli dan, dođeš vidjeti ono uopće ne bude kao na slikama. Najradije bi kod nekog švercera da mi dobavi.
  14. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Kad bi bilo za 8 000 bilo bi idealno, do 10 000€ gledam. Ovo što gledam su neke srednje, a toga nema. Ta krone bi trebala biti varijabilna, mislim da radi bale od 80 do 160cm, najradije bi neku fiksnu 120x120
  15. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Do koliko tražim ili koliko je ta krone
  16. MrSima14

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Kakve su balirke Krone kr 10-16? Najradije bi nekakvu sa fiksnom komorom, al nema baš nešto po oglasima. Zna li tko za kakvu balirku, mreža obavezna, letva lanac ili na valjke da je u dobrom stanju?
  17. MrSima14

    HASSIA sijačice

    Moja je DK. Gume 6.00x16 44 kruga na mjenjaču.
  18. MrSima14

    Lucerna

    @MilanZetor i bude dobro iako je zob baš dugačka? Mislim ne bude problema za odmatati balu i manipulaciju sa tom masom?
  19. MrSima14

    Lucerna

    To stavljaš u sjenažu? U kojoj fazi kosiš? Sa noževima ili?
  20. MrSima14

    Zetor

    Još ako ti je promjenio zvuk, ja bi onda rekao ventili.
  21. MrSima14

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Dobrovoljno proizvodno!
  22. MrSima14

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Dobrovoljno vezane potpore
  23. MrSima14

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Evo pa čitaj, znači ne tiče se uopće mjere 22
  24. MrSima14

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Ne, ovo je nešto drugo, nema veze sa mjerom 22
  25. MrSima14

    Traktorske gume

    Imam na jednoj prikolici u toj dimenziji kabat i mogu reći da je guma dobra. Na opip dosta mekana guma, jedno sigurno 5 godina ju imam, nema znakova starosti.
Na vrh