• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2023

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,855
Nema reda za ulaznice.


Sajam ko i obično. Hrvatska sramota.

Zaustave me 4 km od sajma. Kao nek se tu parkira pa će doći autobus po nas. Nakon 10 minuta čekanja pitam ja kad će autobus. Kaže lik nemam pojma. Ja lijepo kažem žena mi je 8 mjeseci trudna i ne pada mi na pamet na kiši i vjetru da čeka autobus. Mici tu rampu ja prolazim. Nećete imati parkinga ostanite tu čekati.

Ne brini se ti majstore za moj parking samo miči tu skalameriju što blokira puta.

I došao do sajma. 50m od sajma lik pušta po običaju u dvorište. 4 eura parking. Bome i oni digli cijene. 20 kn bilo prošle godine.


Na sajmu lepinja 4 eura, kobasica u pecivu 4 eura...
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Ne da je hrana preskupa nego je i loša!
Preskupa neukusna i na granici jestivosti
Zadnji put san danas tamo jeo
Puno kvalitetnija hrana je bilo gdje za gablec
Čekao sam u redu sigurno 15 minuta i na kraju nisam dobio sve što je naručeno pa opet čekaj 5 minuta da naprave djetetu hot-dog
Pola sata smo čekali na ulazu za ulaznice.
Veoma loša organizacija sajma!
10 godina sam sigurno slobodan od gudovca
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Mislim da me više poljoprivredni sajam u Gudovcu više neće vidjeti.. Taj sajam je bruka i sramota.. Na kraju smo jedva došli prekrcanim busem kao sardine nazad do auta i pobjegli u restoran ( daleko od Bjelovara, jer loš ukus sa sajma nam se prelio i na sami Bjelovar ) da zaliječimo traume..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
bilo je super..parkirao sam ispred sajma uz glavnu cestu..izmedu 10 i 1030.
Pojeo dobru janjetinu ..nek bog pomogne svim koji su jeli čevape ili kotlete..kao i kobase po manjim standovima.Hvala im kaj su premjestili šarane jer bi inače šaran bio prvi izbor..Kaj o čemu nego ja o jelu..bilo je i željeza..ali i svjeta, kao nikad na misi i ispovjedi.

Ali i pohvalu lokalnim vlastima da nisu sredili ulicu možda i više od godinu dana.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
A čiji je to uopće prostor na kojem se održava sajam, kad tamo ima stoke i staje? To je gradsko ili privatno?
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
A kaj s onom ženskom kaj je plazila po traktorima? 🤭
Je zauzeta ili slobodna? Pitam za prijatelja 🤣

Sigurno je neko od vas okinul selfi s njom. Navodno se i za to stajalo u redu 🤔🤷
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
A nitko nije vidio da onaj veliki Masey Ferguson mastan odozada na cilindrima i to ne jedan već oba? Svi samo gledali u ŠČ?
Valjda pošto više nema IMT-a prešlo na njih.
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Ona dva što su kao premijera u Hrvatskoj? Vidio ja, vidio.... ogromni su, moćno izgledaju.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,540
Imam ja ideju ako se uspijem dogovoriti sa dečkima, zadnji puta sam bio prije...a barem 15 godina a i red je da si napravimo slobodan dan
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,855
Isti tako. 300 i koji kilometar tamo,vamo... Pa nemaš gdje parkirati.

Pa te oderu s cijenama na svakom metru od ulaza do izlaza...

Čak to i je bio bio toliki problem da je situacija oko parkinga, wc-a i ostalog riješena..
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,855
Nekih komentara? Ja ću se sutra s malim zaletiti da sebe i njega nagradim što smo bili dobri 🤣. A kolega izlagač me zove da dođem malo do njega.

Cijena ulaznice? Klopa?

Kakvo stanje s parkingom? Jel ide 3 eura da nekome u dvorište parkiraš?
 
Na vrh