• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2023

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Neki VIP, ovo - ono 😂😂😂
Nisam vip, no možda svratim u petak...

Pripreme traju:
 
Posljednje uređivanje:

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Mi dolazimo u petak popodne.... ako netko ima koju ulaznicu viška...bilježim se. :p
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Meni ovaj vikend radni,inače možda bi ja i kolega se doteturali :ppozdrav: nekako.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kako već rekoh, sutra sam u Gudovcu od jutarnjih sati pa do predvečer, ako netko želi častiti, ili da ja častim, a on plaća, slobodno se javite. 😘😂
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Opet jedan veeeeliki plus za Hrvatsku pohlepu...Parkiranje besplatno,a gospoda..u blizini sajma naplačuju 3 eura za parking u njihovom dvorištu..i to sve legalno?? u našem apsurdistanu?? Porcija šarana s rašlja 18 eura..reko sam kad je bal..nek je maskenbal..pa sam si upriuštio i jedan Budweiser..ali na računu..pisalo točeni Pan,0.5l. :ppozdrav: :cry:Imamo Hrvatsku....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Koliko je ulaznica?
Bojim se da ovaj put bude bez mene.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,999
5 Eura sam pročitao na agroklubu da je ulaz.

Nagovorio sam ženu da me vodi na sajam. Sutra ujutro kad mali doručkuje i otpremimo ga kod neke babe krećemo. Računam oko 11 da smo tamo pa dok ženi ne dopi.....

Ali da je preskupa hrana je. Tako je i bilo prošle godine.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Da li se mogu kupiti ulaznice online da sa bebom ne čekam dva sata da ih kupim?
 

Najnoviji postovi

Na vrh