• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2023

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,601
@ZJ za nekoga vjerojatno jesu ali su vrlo zivahne 😇

@zoran89 ulaz je 6 eura za odrasle, za djecu, umirovljenike je jeftinije, ima neki popust za obitelji ali ne znam tocno.
Klopa ima, bilo je 4-5 satora sa stolovima, a ima i ovak za "s'nogu". Mi smo parkirali na nekoj livadi, nije bilo problematicno, sve h svemu ok je bilo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Bila je jučer jedna zgodna dama na prolazu, ispred Dajcovog štanda, koju su snimale televizije...
Poslije sam saznal da je to bila gđa. ministarska...i nije tak zgodna 🤭
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Sve zakljucano, da se sto otvori vuci za rukav, cjene vecinom nigdje nema, mislim na traktore i ove markirane brendove.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
Neki svi nadrkani na sajmu. Puno manje izlagača i ljudi nego do sada...

Očito su im se neke stvari obile o glavu..
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Par puta je bilo katastrofalno.. Dobar glas daleko se čuje, ali LOŠ najdalje..
Uostalom, kako snižavaju cijene poljoprivrednih proizvoda a dižu cijene svega što koristim da proizvodim te iste .. ja nisam išao da gledam što sve NE MOGU da kupim.. Par kolega isto nije išlo.. moral i volja nam je do gležnjeva..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Mi mali nemamo skoro kaj ic tamo uzimat (izuzev kineskog)
Pitao za onog lemkena 2+1, veli 21000+pdv... za glupi plug.
S druge strane kolko taj plug nov dodje tolko mi vrijedi trecina strojeva koje imam doma..
Tak da nema druge nego krpat i serafiti to kaj se ima i kupovat polovno ko i dosad.
Majevice kiperice rdjave dovezli na sajam
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,546
Mali poljoprivrednici su postali smetnja svuda

Ne bih se baš složil sa ovom konstatacijom u cijelosti mada je jednim djelom istinita
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Šta možeš sa 20 000 eura na, eto tom, gudovačkom sajmu ? Mislim da je to neka pristojna suma novaca za nekog malog poljoprivrednika.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,252
Ja kak mali poljoprivrednik koji uz posel posije i posadi nest za hraniti zivotinje doma i eventualno visak kaj prodam morem o 20000 hiljada eura sanjati...jedino ako se za banku ozenim.. tolko mi vredi sve kaj imam doma od mehanizacije...
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Nažalost, današnjih 20 tisuća eura jedva vrijedi pola kao prije par godina. Cijene mehanizacije otišle u nebo, a proizvoda stagniraju ili su pale. Gdje ljudi imaju računicu, nemam pojma. Kak dugo bude tak još išlo, teško je reći. Sad još ova situacija sa svinjama...
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
108
Što nam sve više " poticaja" i " projekata" daju poljoprivreda ( a bogami i sve) sve više propada.. Tko je glup nije ćorav..
Treba maknuti sve poticaje van iz poljoprivrede da i mafija nema interes uzimati sav taj legalan novac i da se makne van iz poljoprivrede..
Velike novopečene " poljoprivredne" tvrtke kad vide da cent manje zarađuju, iscrpiti će i iscijediti sve što mogu i onda to što ispadne nakon toga prodati i otperjati na bijeloj lađi.. I doći će drugi da zarađuje na poticajima.. I tako dalje devastiraju društvo gdje jesu..
Mali poljoprivrednik živi tu gdje i radi i ne treba kule i gradove ( starlete i jahte) već da živi kao normalna osoba sa obitelji tu gdje je, što god to u ovo suludo vrijeme značilo.. Ako to nema ide vanka, jer ne želi da on i njegova obitelj budu ( dužnički) robovi..
Sad malo više laprdam, ali ovo više ne može da se izdrži, ali stvarno ne može..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Neznam koliko vas ide na tehnicki kaj se po selima organizira....ono kaj se vidi tamo, pametnom dost..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Neznam koliko vas ide na tehnicki kaj se po selima organizira....ono kaj se vidi tamo, pametnom dost..
Kako gdje. Bio si kod mene pa si vidio takav je to vozni park. Osim onog jednog, zapravo sad dvojice, sve drugo bokci ali ruku na srce ni ne radi se kao prije, sad je to već, 30-40 godina
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh