• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    Malčeri

    Aha...ima male noževe po cijeloj gornjoj dužini kučišta, u biti nazubljeni dio za lomljenje grana, ne vidi se na slici ( sliknem za vikend). Ima i jače ( i slabije ) modele, al kolegi treba za ferca i neke normalne novce pa mislim da mu takvi model bude puna šaka brade. I cjenovno i kvalitativno ...
  2. Frenki F3

    Malčeri

    Probaj i Giemme DPM 155 uzeti u obzir. 4 remena, vrata, dobar stroj. Imaš i mehanički i hidro pomak opciju ( mala razlika u cijeni) al za nju trebaš i dva izvoda afkors. Ima Tomi Breznica. Pri njemu sam direkt probal sa traktorom pa sam odmah znal kaj kupujem. Ja imam DPM 175 na zetoru...
  3. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    137ukupno tehnički+84 e osiguranje za sve, baš sam u plaćanja pogledal. Tu je i tablica + knjižica uračunata.
  4. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Mislim da 31 e tehnički+ 27 e osiguranje...sutra ujutro točno pogledam, jer sam sve u kompletu ( s traktorom) rješaval pa ne znam točno...al tu negde
  5. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Je, dogodilo se, bil sam prvi pacijent u New Marof Cityu danas ujutro. I prešel je cug ko od šale. Kroz valjke afkors, jer su zračne kočnice...jedino sam tablicu na prikolici moral novu jer je stara već sva izgrebana.
  6. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    I ja s raketom i tehnostrojkom... :)
  7. Frenki F3

    Zetor

    Mi Zagorci smo odmah usvojili Pascalove zakone. Da bi vinčeko brže teklo z lagva na pipu moraš gore pilku izvaditi... :p
  8. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Kak je to sve slično Ursus- Zetor, na prvu izgleda isto. Ali fakat ga rascvjetalo u pm. Dobro da nije gazdu sa sicom katapultiralo
  9. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Stari zekonja. Puče ko od papira. Poklopac se rascval
  10. Frenki F3

    Slike krajolika

    Dečki, pa vi ste prave poete u duši :LOL:
  11. Frenki F3

    Kućni ljubimci

    Ovo se ne viđa svaki dan ( barem ne u ovom potoku )!
  12. Frenki F3

    Slike krajolika

    Ja sam mislil da ste vi ozbiljni forumaši :ROFLMAO:
  13. Frenki F3

    Slike krajolika

    Danas smo ženica i ja malo istraživali okolne brege. Na momente smo imali dojam da je vrijeme stvarno stalo. A baš nam je to i trebalo, kad malo bolje razmislim...
  14. Frenki F3

    JamesDouglas

    Dobrodošao :)
  15. Frenki F3

    VIC

  16. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Maa, zapela mi grana od jabuke, a retrovizori bili sklopljeni, nisam ni skužil odmah. A za škedenj sam mislil na veliku kabinu ;). A jbg.ni prvi ni zadnji retrovizor v životu
  17. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Ma daj gospon ZJ , mislim da je ipak prevelika kabina problem, kriv sam si sam. Da sam kupil Goldonija ili nekaj u tom rangu nebi gubil retrovizore po voćnjaku. Kak bi rekel moj pokojni otac: " pusti coprije k vragu, kriv si sam ":ppozdrav:
  18. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    ...nije škedenj za voćnjak :rolleyes:
  19. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Konačno betonaža na mojem malenom brijegu:LOL:
  20. Frenki F3

    Kućni ljubimci

    Rekli su stari ljudi da ih mama ostavi čim drugi miris imaju na sebi. A morali smo ih maknuti, dobro da su ih moje cure skužile u travi, bil bi ih sfaširal. Išla žena po mlijeko za mačke i probala ih hraniti. Mislim da nebu s toga ništ kak veli Deda Marek...ne znam kak da ih spasimo
  21. Frenki F3

    Kućni ljubimci

    Dojdem malčirat i imam kaj videti...
  22. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Nije se nekaj pridržaval doktorskih uputa, pa mu je ćer bukvicu očitala, pak ju je stiral nazaj i rekel : idi si mužu pametuj a ne meni. :ROFLMAO: Tak da...:poop:
  23. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Ima još par komada moj tast. Onih pravih, starinskih koje jedva v ruki držiš. Neda ih, ljubomorno ih čuva,kćer mi je dal al cigel ne :hahah:
  24. Frenki F3

    VIC

  25. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Alat za otpiranje prve šajbe na iemteu ( a može i za zetora):p
Na vrh