• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. A

    Što se iza brda valja?

    Sad javljaju da kamate padaju. Vidjet cemo reakciju banaka
  2. A

    Pitanja vezana za OPG

    Mislim da preko eona idu ponude za javnu nabavu. Za mjere 70.10..12..13..
  3. A

    Božić i Nova Godina

    Sretna Nova 🍾
  4. A

    Šta smo radili danas 2

    Danas sam isao u agenciju predati obrasce, muk, eko..obveza je i nekih eko shema, raznolikost ne treba..pa tako ako neko jos nije, ima rok do petka
  5. A

    Božić i Nova Godina

    Sretan i blagoslovljen Božić svim forumšima i vašim obiteljima 🌲
  6. A

    Što se iza brda valja?

    Hep mi ponudio za struju 56 lipa, enna 59 ili burzovna minus 7,9% bez ugovorne obveze. Na zahtjev za manje od sat vremena dobio ugovor. Sve na email bez poziva. Pa da me se pita treba li privatizirati hep? Da, uz dobar nadzor drzave. Vjerovatno ne bi cekali prkljucke mjesecima.
  7. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Meni uplatili danas voce, osnovno i zupanija.. a ja kupio prase iz vlastitih sredstava.. Ali ipak hvala!
  8. A

    Obnovljivi izvori električne energije - fotonapon, vjetar...

    Solarna elektrana se isplati za 4-5 godina, bilo za vlastitu sa 50% potpore ili za prodaju struje bez potpore
  9. A

    Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

    Da dobijem 3000 eu po ha, vozio bi traktor benzinac 😄
  10. A

    Šta smo radili danas 2

    Šta bi to moglo biti? Mlin?
Na vrh