• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Fritz

    Zgodno izgleda. Od kojeg to traktora inače kabina, koliko znam od IMT nije. Još sam staviš otraga lijevo radno svjetlo i traktor je kompletan 8)
  2. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ja ga platio prije 3 ili 4 godine 11000 ili 14 000 kn, a sad sam čuo da je oko 30 000 kn što mislim da je previše ali opet ako je kvalitetan (koliko vidim je) vrijedi te novce.
  3. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Da, da, imal sam i sam iste probleme, 4x4 i špera, a traktor na mjestu vrti :mrgreen:
  4. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Kakav je Kverneland, ravnjak ili okretač? Imaš slika od njega kakvih? Ne ore dobro ili? Evo slika
  5. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Evo ovako, plug olt 2x14". Jako sam zadovoljan s njim. Visok je i ima dobar razmak između plužnih tijela. Zaorava sve živo i nemam nikakvih problema sa nabijanjem. Kad je kupovan cijena je bila prihvatljiva i isplativija investicija od kakvog rabljenog. Orao sam s...
  6. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Zaoravanje stajnjaka, sve cmrlavo bilo jer je na gnoj pala kiša, a normalno nema se kad osušit...
  7. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ljepše je vidit ako je pravac a ne zmija, ali bitno je kaj će rast na tom, nije sve u ljepoti ;)
  8. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    @ šanana - Trebal si pomaknut prikolicu malo u lijevo :mrgreen: Kako ste to uspjeli, a ima ovako široke stabiliozatore Evo kod mene jučer bi malo smradova Utovar Ledina Pranje
  9. toma84

    Kućni ljubimci

    Kak barataju sa živom domaćom peradi :mrgreen: Ima perja po dvorištu :blackeye Strašni su to psi, jako opičeni i ratoborni, stvoreni za u lov
  10. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... pitam te jer ovdje kod mene poznanik ore sa Ursusim 120 i plug 3x18 i kupi mu cijeli trag kola, a tvoje 4x16 ne Ova nije tak problematična kukuruzovina, jer je dozrila, ali kukuruzovina koja je još zelena i ako nema kombajn ili berač frezu, tu ima svašta dok se...
  11. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Koliko je širok traktor kad ne kupi sve iza njega? Ko veli da OLT ne valja :D
  12. toma84

    Cisterne Creina

    Baca jer ima previše ulja. Imaju ti ventil kojim si reguliraš koliko oćeš da ide ulja u pumpu, bolje da i malo baca nego da je suha
  13. toma84

    Trošarina

    Aha kužim, UCD je??? Neka carinska deklaracija?
  14. toma84

    JD 6030

    Pa rolobala ti ima 800kg naprijed ako ju nosiš i to je još 1m dalje od traktora. Mislim da mu nije ovo neki problem nosit i učinak je bolji
  15. toma84

    Trošarina

    Nabavna cijena je sa porezom. ali ja ga dobim natrag i onda na to valjda ide trošarina. Carine nema koliko znam
  16. toma84

    slavek

    A ostale :D
  17. toma84

    Trošarina

    Trošarina na automobile
  18. toma84

    Ozima CRNA ili BIJELA ZOB sjetva-žetva

    Re: Crna zob Evo moje zobi, sijana ne znam ,slikano danas
  19. toma84

    Kverneland plugovi

    Re: Kverneland To ne znači da se štopa ak je grdi :blackeye
  20. toma84

    Trošarina

    Da li se trošarina obračunava na netto ili brutto cijenu vozila ili stroja da li neko zna???
  21. toma84

    Huki

    Doma radio ili neko drugi???
  22. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Makina doma,a ti mučiš Zeku... Cccc
  23. toma84

    Sakupljači sijena

    A talijan je, kolika mu je širina i koliko si dao za njega?
  24. toma84

    slavek

    Dobro došao i popuni svoju temu slikama :)
  25. toma84

    Sakupljači sijena

    I kakav je sakupljač, jeste zadovoljni njime???
Na vrh