• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Plugovi Lemken

    Mislim da je eko-terra zastupnik za RH
  2. toma84

    PREDNJA HIDRAULIKA

    Pa nisllim da bi 25-30 cm bili dosta dugi cilindri
  3. toma84

    Kiler IMT 560

    Novi kod mene dode 1650kn. To mi je dosta. Ljeti je znao 2l vode iscurit, a pošto sad treba antifriz unutra... Puštao je gore i dolje ispod lima kaj mu je nosač, tj na gornjoj i donjoj posudi. Problem riješen uz malo posla. Nosač skinut, cinili kiler i sutra montaža.
  4. toma84

    Kiler IMT 560

    Interesira me koliko dođe otprilike popravak kilera, pušta mi negdje dolje na posudi iznad nosača. Ima ko vlastita iskustva pa neka piše
  5. toma84

    Bogec

    Plavi Jadran, to ti je nova žitarica na bogecovim poljima ;)
  6. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Ova zemlja ko da je pogorila, ko pepel je :)
  7. toma84

    Balirke marke Claas

    Kakvo je upravljanje komorom i pick up-om? Je ima noževe?
  8. toma84

    Balirke marke Claas

    10 mjesec 1999. Koja je tvoja, to je stariji model?
  9. toma84

    Balirke marke Claas

    Ove godine sam dva ležaja promjenil na početku sezone, a ostalo sve po starom, kopčaj i vozi 8)
  10. toma84

    Balirke marke Claas

    Ima ja 250 RC, evo slika Daj mi reci jesi zadovoljan sa svojom, imaš kvarova?
Na vrh