• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    pixa.93

    Ahaaa, vidim da ovo nije imalo smisla
  2. toma84

    pixa.93

    O čem sad ti??? Jedno pitaju, drugo odgovaraš :blackeye
  3. toma84

    SIJAČICE ZA KUKURUZ

    Ooo, malo smo se ponovili. Je nova ili?
  4. toma84

    Balirke marke Claas

    Molim :D
  5. toma84

    Balirke marke Claas

    Svakako, oksidiraju ti kontakti
  6. toma84

    Balirke marke Claas

    Nemoj ni probavat. Moja je kod mene već 4 sezone i vodu je vidila samo prije sezone i to vanjski plehovi, unutra ništa i još prođe koji ležaj kako se zapeku preko zime. Podmažeš i vozi. Kad sam ju kupio (naravno nije bila nova) bila je čista ko suza. Ni jedan senzor mi nije radio, svi kontakti...
  7. toma84

    SRETAN ROĐENDAN FORUMAŠI

    Re: I jos jedan... Šanana hepi brzdej!
  8. toma84

    Balirke marke Claas

    Ali i ako je balirka otvorena otraga više od 20 cm curi trava van iza nje :lol:
  9. toma84

    Balirke marke Claas

    Ja kad zapiska još mogu 10sec brat i kreće mi mreža na balu, ali do tada ju nabijem kak se spada, imaju i preko 800kg neke (ovisi o travi)
  10. toma84

    pixa.93

    Ne puni ti akukulator onda ako ti lampica svijetli, promjeni regler i neće ti svijetlit. A kaj se tilče samog traktora, nije loš, svako ima svoje mišljenje, ima i boljih i gorih od njega vjeruj mi. Nije Fendt ali posluži :mrgreen:
  11. toma84

    pixa.93

    Pa remen našpanaš i španer zategneš, nije to nikakav kvar.
  12. toma84

    pixa.93

    Kakav remen stalno napinješ??? Koliko je star traktor i utovarivač?
  13. toma84

    Đuro Đaković

    Koliki je inače žitni heder na ĐĐ 770??? Koja je realna cijena za taj kombajn?
  14. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Re: Oranje,oranje,oranje... Veća kukuruzovina, više mase. Prema ovim slikama ovdje nije bila velika kukuruzovina
  15. toma84

    JD 6030

    Normalno da je bolje ak je veći teret naprijed, prednja vuča je opterećena i nema proklizavanja. Svako zna kakvu zemlju ima i koliko mu traktor potroši kod oranja i u kakvim uvjetima. Neki imaju laganu zemlju ,a neki da ju nije ni za gledat, a kamoli radit
  16. toma84

    Deutz-Fahr

    Re: DEUTZ FAHR To ti je zemlja :blackeye
  17. toma84

    Zetor

    A ostali su...
  18. toma84

    Koji je ovo plug

    Ako imaš priliku probat orat, ori, ak ti se svidi kupi, lako ga kasnije prodaš ako se predomisliš
  19. toma84

    JD 6030

    Od viška glava ne boli :)
  20. toma84

    pixa.93

    Dobro došal. Neću ti ništa novo savjetovat, a da ne ponavljam isto, slušaj ljude kaj su ti napisali u prijašnjim postovima
  21. toma84

    SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

    Re: SILIRANJE sezona 2009. Ipak je 6 cilindara i turbo, kaj ne. To je 20ks više od DF-a. Kojom brzinom se kretal MF sa SIP-op?
  22. toma84

    SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

    Re: SILIRANJE sezona 2009. @marko93 - Ipak je to SIP-ov silokombajn 8) @kordunaš - Ide to vama, super posao
  23. toma84

    Balirke marke Claas

    Moja ima jedan ventil kojim reguliraš nabijanje bale koji mora biti skroz zatvoren da bi bale bile kak se spada i imale 800+kg 8) Kada se bala napreša komora se malo otvori i senzor salje signal da je bala gotova. I kod ove cilindri drže pritisak. Traktor ju osjeća jednako na početku i na kraju...
  24. toma84

    Kubota m128x

    Koliko znam zastupnik Kubote za RH je SE-KRA
  25. toma84

    Balirke marke Claas

    Ima noževe, upravljanje je preko terminala, hidrauličko. Nije teška Same-u, ide dobro s njom bez problema
Na vrh